Soutěž UKONČENA: Vyhrajte jednodenní skipas do lyžařského střediska Ski&Bike Špičák

Soutěž UKONČENA: Vyhrajte jednodenní skipas do lyžařského střediska Ski&Bike Špičák

Šumavský Ski&Bike Špičák patří léta k nejlépe hodnoceným lyžařským areálům v ČR. Lyžaři a snowborďácitu najdou 8,5 kilometrů sjezdovek – sportovní i ty lehčí pro rodiny s dětmi. Čeká je jak pohodové lyžování, tak adrenalin a opravdové sportovní vyžití včetně snowparku Freestyle Area Špičák.

Děkujeme vše soutěžícím za účast! Vylosovali jsme čtyři výherce a přejeme jim pěknou lyžovačku!

Skipasy si prosím vyzvedněte v restauraci Klub cestovatelů, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1. Můžete si rovnou skočit na parádní exotický oběd!

Lucie Pražská

Katka Výborná

Petr Musil

Václav Šašek

Letošní zimní sezona začala na Špičáku o měsíc dříve než loni už první prosincovou sobotou. Prakticky každý víkend se tady konají akce pro veřejnost – od testování lyží různých značek až po sportovní soutěže. Kupříkladu 17. února 2017 tady pořádají Světový pohár PARASKI, což je v ČR nová a vlastně i hodně exotická disciplína kombinující seskok padákem na přesnost a obří slalom.

Prohlédněte si další fotografie

Určitě si nenechte na začátku března ujít ani Špičácký pětiboj pro děti, které jako odměnu za jeho absolvování dostanou skipas na celý den zdarma. Divácky velmi oblíbenou atrakcí je Jízda přes louži. Letos se koná 11. března už potřinácté a můžete se jí zúčastnit i jako přímí aktéři, pokud jste už plnoletí. Každopádně si tady dobře zalyžujte i pobavíte.

Lyžařský areál Špičák

O co hrajeme?

Čtyři skipasy na celodenní lyžování zdarma ve Ski&Bike Špičák s výběrem libovolného dne do 31. března 2017. Zaparkujete na novém parkovišti hned u vleků, nazujete přeskáče, u kasy vyměníte vyhraný voucher oproti stokorunové záloze (tu vám po skončení lyžování zase vrátí) za čipovou kartu a hurá na sjezdovky. Vleky startují v 8,30 a končí se v 16,00 hodin.

Soutěžit můžete do 20.2. 2017

Ski&Bike Špičák

Ski&Bike Špičák nabízí celkem 5 hlavních sjezdovek – jednu černou, dvě červené a dvě modré, k tomu snowpark. Dále příjemné svahy pro výuku dětí nebo začátečníků, například dětský areál a hřiště pod hotelem Sirotek, pohyblivý koberec a další hřiště pro děti hned poblíž lanovky. Čtyřsedačková lanovka a 10 dalších vleků má celkovou kapacitu 7550 osob za hodinu. Aktuální novinky včetně sněhových podmínek na www.spicak.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: