HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhrajte batohy a sněžnice Ferrino

SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhrajte batohy a sněžnice Ferrino

Kvalitní zimní vybavení do hor se hodí vždycky a zvláště, když čekáme krutou a plnou sněhu zimu. Sněžnice jsou tak prostředkem pro výpravy do zimních hor a exploraci. A sněžnice Ferrino Baldas nebo skialpové lyže si můžete připnout na Ferrino skialpový batoh Lynx o který dnes soutěžíme!

FerrinoO značce Ferrino

Příběh italské značky Ferrino začíná v Turíně v roce 1870, kdy si Cesare Ferrino podal patent na nepromokavé textilie, začal vyrábět stany a nepromokavé obaly, které se během několika let staly populární po celé Itálii. Rok 1890 byl počátek dlouholeté spolupráce s firmou FIAT, které Ferrino dodalo první voděodolné plachty na auta. Další kapitolu napsaly armádní zakázky na speciální stany do polních nemocnic.

Začátkem nového století, kdy vysoké hory začaly lákat první horolezce, přišly pro Ferrino další výzvy ve vývoji odolných a nepromokavých materiálů. V průběhu 30. a 40. let se tak stany Ferrino staly útočištěm pionýrů velehor.

Velký boom zaznamenalo Ferrino s příchodem nového životního stylu „na cestě“ v 60. letech, kdy se stany staly symbolem nezávislosti mladých lidí. Spolupráce se světoznámým horolezcem Reinholdem Messnerem přinesla první kopulovitou konstrukci stanu a mnoho impulzů v evoluci outdoorového vybavení. Nasměrovala tak Ferrino na cestu prestižního výrobce vybavení do hor.

Dnes Ferrino nabízí kompletní sortiment vybavení do přírody od oblečení, přes batohy, spacáky až po všemožné doplňky pro horolezce, trekaře, vodáky a všechny ty, kteří jsou rádi venku.

O co hrajeme?

Skitouringový batoh LYNX 25

Ultralehký a velmi pevný skitouringový batoh vhodný na závody. Perfektní rovnováha mezi nízkou hmotností, užitnými vlastnostmi, velikostí a komfortem. Využijte systém pro rychlé uvolnění lyží z batohu. Systém pro rychlé odepnutí rameních popruhů. Vnitřní kapsa na lopatu a lavinovou sondu. Úchyt na cepín. Spodní dobře přístupná kapsa na mačky. Možnost snadného uchycení láhve na ramenní popruh.

Hmotnost: 545 g min. (bez úchytů na cepín a lyže)
Hmotnost: 570 g max.
Objem: 25 litrů
Běžná cena: 1990 Kč

Sněžnice Baldas LYS CASTOR SPECIAL

Sněžnice Baldas jsou nyní dostupné v inovovaném tvaru, v perfektním sloučení komfortu, trakce a hmotnosti s vázáním MADE IN ITALY. Speciálně snížený profil bočnic umožňuje bezpečný pohyb jak ve strmých svazích, tak i v hlubokém prašanu. Bezpečnost pohybu zajišťuje 6 ocelových hrotů na spodní straně základny v kombinaci s trojici hrotu na špičce vázání. Integrovaný podpatek zvyšuje komfort chůze zvláště při strmých stoupáních. Zadní část plastové základny je tvarovaná jako madlo pro komfortní nošení. Ideální pro náročné expedice. Typ vázání SPECIAL. Vyztužení nerez ocelí. Přední část vázání pro bezpečné a rychlé upnutí boty o jakémkoli tvaru nebo typu. Vázání je určeno pro velikost obuvi od 34 do 48.

Hmotnost: 1,9 kg
Nosnost: 100 kg
Běžná cena: 3590 Kč

Soutěžní otázky

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázky nejpozději do 15. 11. 2017
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování
3. Výherce oslovíme emailem a zveřejníme jeho jméno

Nápovědu hledejte přímo na webech www.ferrino.cz nebo www.ferrino.sk

Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.
Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru novinek Světa outdooru. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Výherci

Sněžnice Baldas: Filip Najman
Batoh Ferrino Lynx 25: Pavel Valenta

Gratulujeme!

Zkušenosti čtenářů

Lukáš

V otázke s termoskou Ferrino Extreme, sú dve správne odpovede. Zalezi od objemu termosky.
 
At an external temperature of 5°C, an internal temperature of 50 °C is maintained for 16 h for mod. 0.5 l, 60°C for mod. 0.75 lt and 65°C for mod. 1 lt.

Lukáš:

Vyjádření od nejpovolanějšího:
Dobrý den, soutěžící má pravdu. Měli jsme chybu na webu. Již je to opraveno. Správně je to takto: 0,5 l – 50°C, 0,75 l – 60°C a 1 l – 65°C. Moc se omlouvám! s díky Karel Kadečka Ferrino.cz
Tuto otázku vzhledem ke špatnému údaji při vyhodnocení zohledníme.
Vojtěch Dvořák, svetoutdooru.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: