Soutěž: Stan LOAP Alta 2 jen pro vás, stačí odpovědět a vyhrát

Soutěž: Stan LOAP Alta 2 jen pro vás, stačí odpovědět a vyhrát

Ve spolupráci s LOAPem jsme pro Vás na Pohora.cz opět připravili zajímavou soutěž, tentokrát můžete vyhrát stan LOAP Alta 2. Ochrání před deštěm na příští cestě do přírody právě Vás?

Značka LOAP je tradičním výrobcem sportovního oblečení a vybavení pro volný čas a pobyt v přírodě. V její nabídce najdete pánské, dámské i dětské oblečení, batohy, stany i spací pytle. Při navrhování klade firma důraz nejen na módnost a atraktivní vzhled, ale také na použití kvalitních materiálů a doplňků.

LOAP

Soutěžte a vyhrajte

Na Pohora.cz můžete vyhrát stan LOAP. Na výletě i v kempu oceníte pohodlný letní stan Alta 2 pro dvě osoby. Stan se dvěmi vchody má 2,6 kg, a pohodlně jej tak unesete na zádech i na kole. Vydejte se s ním na výlet za přírodními krásami. Stan čeká na vylosovaného autora správné odpovědi na otázku týkající se konstrukce stanu, o který se hraje.

Odpovídat můžete do středy 17. června.

Soutěž ukončena, vyhráli jste?

Tázali jsme se na počet prutů nutných ke stavbě stanu LOAP Alta 2, který byl hlavní cenou v této soutěži. Otázka byla snadná, správných odpovědí byla většina, jednu z nich nám poslal(a) i majitel(ka) emailové adresy spacakaja@se*.cz, který(á) je výhercem(kyní) tohoto stanu! Gratuluji a píšu email ohledně předání výhry.

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: