HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Soutěž: Skočte si bungee

Soutěž: Skočte si bungee

Představte si, že za vteřinu skočíte bungee. Na co budete v letu myslet? Nejvtipnější příspěvek vyhrál skok od agentury na zážitky Essence! Vyhráli jste vy?

Nejvíce nás v redakci zaujal příspěvek od Tomáše Zlámala. Výherci gratulujeme a přejeme rychlou snídani!

Jak jsme hráli?

Soutěžní diskusní příspěvky můžete vkládat do soboty 27. července. Nezapomeňte uvést i svůj email, abychom vás mohli kontaktovat s výhrou.

V agentuře na zážitky si můžete vybrat z nepřeberného množství adrenalinových a extrémních zážitků. A protože hlavním cílem zážitkové agentury je vyřešit kompletně situaci darování, dostanete poukaz na vybraný zážitek už pěkně zabalený a připravený k věnování. Když se náhodou obdarovanému vybraný dárek nebude líbit, může si ho vyměnit za jakýkoliv jiný zážitek. Mezi nejoblíbenější dobrodružné zážitky z nabídky patří:

Starý dobrý bungee jumping

Klasika. Ale nestárnoucí a stále populární. Kdo ještě nevyzkoušel bungee jumping, měl by to rychle napravit. V České republice se skáče na více místech, nejoblíbenější a také nejznámější místo pro bungee je Zvíkovský most nedaleko jihočeského Písku. Z 45metrového mostu můžete skočit s úvazem za nohy nebo za speciální postroj. Až si natrénujete skok na domácí půdě, můžete se vydat třeba do čínského města Macau, kde se skáče nejvyšší světa – z budovy Macao Tower z výšky 233 metrů.

Paragliding v tandemu

Při tandemovém paraglidingu si užijete let s padákem připoutaní k profesionálnímu pilotovi. Nuda? Ani ne, dostanete se až do výšky 400 metrů a po domluvě s vaším tandem partnerem si můžete vyzkoušet i nějaké akrobatické kousky. Při paraglidingu se neskáče z letadla, ale do vzduchu se dostává rozběhem z kopce za podpory vzdušných proudů.

Tandemový seskok padákem

Chcete-li si vyzkoušet, jaké je to být parašutistou, zvolte zážitek tandemový seskok padákem. Letadlem se dostanete do výšky 4 km a poté se připoutaní k profesionálovi vrhnete z letadla. Po chvíli volného pádu se nad vámi otevře padák a už se jen necháte unášet volně k zemi. V České republice si můžete zajet skočit padákem například do Příbrami, Mostu, Kolína, Kunovic nebo Prostějova. Svůj seskok si můžete nechat zvěčnit na DVD, skočí s vámi kameraman, který celou akci od startu do přistání natočí a vy tak budete mít co pouštět vnoučatům.

Podzemní dobrodružství

Jestli vás nelákají výšky, ponořte se naopak do hloubky země. Na speleologa si můžete zahrát při podzemním dobrodružství, kdy prozkoumáte členitý jeskynní systém plný chodeb, dómů, krápníků a podzemních komínů. Dostanete veškeré vybavení, které budete pro průzkum potřebovat – speciální oblek a obuv, svítilnu, přilbu, lana a karabiny. Nic pro klaustrofobiky!

Více na www.Essence.cz

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Zkušenosti čtenářů

Danek

By mě zajímalo jaká nejvtipnější odpověď vyhrála. Jako ještě je dost populární adrenalin houpačka třeba z mostu, dost videí je na YouTube. Osobně jsem bungee neskákal, ale byl jsem u toho když skákal známý, dostal to jako poukaz k narozeninám skákal z asi takového https://uplifter.cz/privesny-jerab/ nějakého jeřábu. A říkal že byl slušně vyklepanej když ho vyvezli do ty 50m výšky. Já bych do toho asi nešel.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: