Soutěž o volňásky na Snow Fest v AERU 3. 12.

Soutěž o volňásky na Snow Fest v AERU 3. 12.

Vyhrajte volňásky promítání Snow Film Festu v Kině AERO 3. prosince od 17:00.

Sníh, led a adrenalin v kině AERO

Celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémním lyžování, zimním lezení, extrémních polárních expedicích i šokujících výkonech sportovců. Festivalu se osobně zúčastní protagonisté filmů Few days a The Pamir Game, Robin Kaleta a Martin Štourač s Karlem Svobodou z Beton Ski Teamu, kteří přivezou čerstvé zážitky z Expedice Manaslu (8163 m). To vše zažijete na slavnostním promítání v pražském kině AERO ve čtvrtek 3. prosince.

Robin Kaleta, nejznámější český freerider a ex base jumper poodhalí zákulisí některých svých šílených kousků a promluví o největším souboji svého života.  Dvojice extrémních skialpinistů Karel s Martinem se s diváky podělí o historky z výstupu na vysněnou osmitisícovku Mt. Manaslu, osmou nejvyšší horu světa.

Partnerem festivalu letos jsou HUDYsport a.s., CK Kudrna, Heli skiing s.r.o. a Alpenverein.

SNOW FILM FEST v kině AERO: 3.prosince od 17:00

Vstupenky zakoupíte v předprodeji kina Aero.

Více o akci:  http://www.kinoaero.cz/cz/cykly-festivaly/206/Snow-Film-Fest/394/2015/ nebo na Facebooku. Další informace o filmech najdete na www.SnowFilm.cz.

Soutěžit můžete až do 2. prosince do půlnoci! Každý má právě jeden pokus. Z došlých správných odpovědí vylosujeme 20 výherců, které kontaktujeme e-mailem. Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru Novinky z hor, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: