Soutěž o poukázky na zboží od Humi

Soutěž o poukázky na zboží od Humi

V další soutěži na Pohora.cz můžete vyhrát poukázky na zboží Humi dohromady za 5000 Kč. Stačí odpovědět na jednu snadnou otázku a mít trochu štestí při losu. Zkuste to!

Humi světléHumi Outdoor je od roku 1990 ryze česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí oblečení a vybavení pro náročné sportovní aktivity i volný čas. Výrobky s logem Humi si můžete zakoupit například ve značkové prodejně v Praze nedaleko Karlova náměstí nebo ve firemní prodejně na náměstí v Dobříši.

Soutěžte a vyhrajte

A právě poukázky platné v prodejně na Karlově náměstí můžete vyhrát. Pro jednoho výherce to bude poukázka v hodnotě 2000 Kč, další 3 vylosovaní získají poukázky na zboží v hodnotě 1000 Kč.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku týkající se nové kolekce softshellových kalhot.

Odpovídejte do neděle 19. července.

Soutěž ukončena, vyhráli jste?

Ptali jsme se, kolik kapes mají dámské softshellové kalhoty Humi Emi. Správná odpověď (2) byla snadno k dohledání na www.humi.cz.

Poukázku na zboží za 2000 Kč získává soutěžící s emailem zuzimail@g*.com a poukázky po 1000 Kč vyhrávají li2015@s*.cz, evaclavikova@e*.cz, a smoulas@s*.cz.

Výhercům gratulujeme.

Výhry nezasíláme, výherce si poukázky převezme v Klubu cestovatelů v Praze (což je ideální lokalita, vzhledem k tomu, že se nachází sotva 10 minut chůze od prodejny, kde lze poukázky uplatnit).

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: