Soutěž o nafukovací kajak Seawave!

Soutěž o nafukovací kajak Seawave!

HYDROmagazín ve spolupráci s firmou Gumotex a.s., výrobcem nafukovacích člunů, přináší soutěž o nafukovací člun Seawave v hodnotě 19 959 Kč. Tato loď je naprostou novinkou ve flotile Gumotexích lodí.

Jedná se o loď vhodnou na turistické pádlování a jednodušší vyjížďky po moři. Recenze kajaku Seawave vyjde brzy v magazínu Svět outdooru 2/2014 a firma Gumotex se rozhodla věnovat testovaný kus výherci této soutěže.

Seawave je díky svému úzkému a dlouhému tvaru snadno ovladatelný a vhodný pro rychlou jízdu. Posunutím sedaček a umístěním kokpitu jej lze upravit z trojmístné až na verzi jednomístnou. Výztuhy pro zpevnění palub dodávají lodi tuhost. Zpevněný kýl snižuje vliv větru a napomáhá přímé jízdě. Pro tento kajak naleznete největší uplatnění v turistice a mořském pádlování.

Podmínky účasti

Pokud se chcete zúčastnit soutěže o nafukovací člun SEAWAVE, musíte správně odpovědět na několik otázek. Každý může hlasovat pouze jednou. Nepoctivci budou bez milosti vyřazeni ze soutěže. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 12.6.2014. V pátek 13.6.2014 bude oznámen výherce. Výhru je nutné převzít osobně v redakci HYDROmagazínu po dohodě, nejpozději však do 30.7.2014. Tip: Při hledání správných odpovědí na soutěžní otázky vám mohou pomoci stránky www.nafukovacilode.cz.

Soutěžní formulář najdete pod tímto odkazem.

Zkušenosti čtenářů

Petra

12.6.2014 je čtvrtek a 13.6.2014 je pátek.. kdy tedy bude soutež ukončena a vyhlášena?

Vojta
Petra:

12.6. bude ukončena, 13.6 vyhlášena na http://www.hydromagazin.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: