Soutěž o feratové sety Rock Empire

Soutěž o feratové sety Rock Empire

Zúčastněte se soutěže na Pohora.cz o tři feratové sety Rock Empire a navíc vás pozveme na výroční party společnosti v Jablonci nad Nisou!

Rock Empire je český výrobce horolezeckého vybavení a osobních ochranných prostředků proti pádu z výšky. Produkty Rock Empire se prodávají ve více než 40 zemích světa. Ve sportovní sféře se řadí mezi specialisty v oboru horolezeckých úvazků, které jsou s největší pečlivostí vyráběny v České republice.

Rock Empire

V nabídce najdete široký sortiment pro horolezce a outdoor – od už zmiňovaných úvazků po karabiny, expreskové sety, jisticí systémy, mechanické vklíněnce, mačky, cepíny, stany a spacáky. Horolezecké vybavení používají například Marek Holeček, Tomáš Sobotka, Ondra Beneš, Iva Vejmolová, Martin Tomášek, horský vůdce Radek Lienerth nebo světoznámá slacklinerka Faith Dickey.

Dlouholeté zkušenosti jsou teď zúročeny i v novém výrobním programu – vybavení pro výškové pracovníky – ať už se jedná o pracovní postroje, polohování, lana, karabiny, slaňovací zařízení, tlumiče pádu nebo další vybavení.

Velkolepá oslava jubilea v Jablonci nad Nisou

v pátek 21. listopadu v Lezecké aréně Makak v Jablonci nad Nisou proběhne oslava kulatých narozenin Rock Empire. V rámci akce se můžete těšít na přednášku Máry Holečka, představení nové řady úvazků, spoustu soutěží, potrénujete si chytání pádů, uvidíte highline exhibici a vyzkoušíte si úvazky Rock Empire z nové řady Slight.

O co se hraje?

Tři vylosovaní z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku týkající se výročí společnosti Rock Empire mohou vyhrát set Ferrata Safety skládající se z:

  • popruhový úvazek Speedy Harness – pro via ferrata a indoor lezení, dodáván pouze v jedné univerzální velikosti (pas 57-100 cm, stehno 43-71 cm)
  • prsní úvazek Eight Vario – nastavitelné ramenní popruhy, vhodný ke všem typům sedacích úvazků
  • Párací tlumič pádu (DYNASTOP) na zajištěných cestách s dlaňovou karabinou key lock, typ „K“ dle EN 12275, který má elastické popruhy s prodloužením od 40 do 80 cm a celkové prodloužení (bez karabin) je od 90 do 130 cm. Samotný párací tlumič je krytý obalem se suchým zipem pro snadnou kontrolu etikety „indikátor“ aktivace tlumiče.
  • plochá smyčka – 150 cm
  • transportní obal

Pro účast v soutěži odpovězte do 21. listopadu na otázky níže.

Soutěž ukončena. Vyhráli jste?

Správnou odpovědí na otázku kolikátých narozenin se letos „dožívá“ Rock Empire, je samozřejmě 20, protoře firma byla založena v roce 1994.

Tři vylosovaní majitelé feratových setů jsou

sim.salkova@y*.com

satacednik@s*.cz

gostha_1954@s*.cz

Výhercům gratuluji a na v soutěži uvedené emaily je zkontaktuji ohledně předání výhry,

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: