HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Soutěž o batoh z nové kolekce The North Face: do města organizovaně a s nabíječkou UKONČENO

Soutěž o batoh z nové kolekce The North Face: do města organizovaně a s nabíječkou UKONČENO

Vyhrajte jednu z novinek letošní kolekce The North Face, vychytaný městský batoh Surge II s organizérem a zabudovanou nabíječkou. Stačí odpovědět na tři otázky v našem kvízu a může být Váš!

Jméno podle horolezecké výzvy

Společnost North Face se pyšní více než čtyřicetiletou tradicí s výrobou outdoorového oblečení a vybavení. Do rozmanitého spektra jejich výrobků patří vybavení pro vytrvalostní a akční sporty, ale i stylová městská móda pro každý den.

Firma získala jméno The North Face podle anglického pojmu pro severní stěnu, často nejstrmější a nejobtížnější ledem pokrytou stěnu hory. O překonávání výzev, jež má značka ve svém názvu, se firma snaží i na poli nových technologií a inovací.

Vychytaný batoh do města

Novinka z kolekce The North Face, městský batoh Surge II, má zabudovaný speciální organizér na telefon, MP3 přehrávač, foťák, 17″ notebook či tablet. Aby Vám ve městě nedošla šťáva, můžete využít voděodolnou lithiovou nabíječku Joey™ T1, kterou je možné snadno vyndat a použít i v jiném batohu. Samozřejmostí pro pohodlné nošení je kvalitní zádový panel a ramenní popruhy.

Batoh si můžete prohlédnout ze všech stran ve fotogalerii

Soutěžte a vyhrajte

Odpovězte na trojici snadných otázek do 15. listopadu, a pokud Vám bude přát štěstí při losu, do města můžete vyrazit s novým batohem.

Soutěžit můžete až do 15. listopadu! Každý soutěžící má právě jeden pokus. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v pražském či brněnském Klubu cestovatelů.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru Novinky z hor, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit. Váš e-mail může být poskytnut společnosti The North Face za účelem marketingové komunikace.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: