HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Snowboarding a adidas? Ideální kombinace na zimu! + VIDEO

Snowboarding a adidas? Ideální kombinace na zimu! + VIDEO

adidas na poli outdoorových aktivit zaznamenává jeden úspěch za druhým a rozšiřuje pochopitelně své „obzory“. Vrhl se totiž na snowboarding a jeho hvězdný tým se začíná pomalu rýsovat. Jedním členem je i Eric „E-Jack“ Jackson.

Šest hvězd, šest filmů!

adidasadidas se po aktivitách jako skalní lezení, bouldering, slacklining, highlining a mnohých dalších vydal také přímo do sněhu. A to konkrétně po stopách (lépe řečeno stopě) snowboardingu, aby po světě poskládal do svého týmu šest největších hvězd tohoto překrásného zimního sportu. Pro nás diváky a fanoušky dechberoucích akcí i snímků je to dobré znamení – bude se v rámci tohoto projektu na co těšit. A už nyní jsou naše touhy z části ukojeny, neboť adidas nelenil a se všemi natáčí (nebo již natočil) mini-sérii „Welcome…“, v níž jednotlivé borce (a „borkyně“) představuje velmi detailně nejen po stránce soukromé-životní, ale hlavně sportovní-v akci. Kdo by čekal krátké dvouminutové video s pár postřehy a poplatnými řečmi mladých mudrců, bude mile překvapen, protože se zatím vždy v uveřejněných videích jednalo o více než deset patnáct minut snowboardingu a přátelské povídání o životních cestách! A to je konečně něco, na co se dá pořádně dívat, nebo ne?

A dnes se podíváme blíže na nejnověji odhaleného, třetího z šestice projektu snowboardového adidas týmu – vousatého Erica Jacksona!

Eric Jackson je mezi svými kamarády znám výhradně (a možná i pouze) jako „E-Jack“ a pokud zrovna nění výjimečně oholen, jeho obří plnovous je skoro dokonalé poznávací znamení nejen ve sněhu, ale i v civilizaci! Outdoorově vyrůstal již od mala v pohoří Sierra v americkém státě Kalifornie v obřím skiparku Mammoth, kde mu ani 150 sjezdovek a vleků nestačilo k ukojení jeho lásky po panenské přírodě a sjíždění nepopsaných svahů, stejně jako dovádění na přírodních překážkách. Se svým starším (světově možná známějším) bratrem Johnem Jacksonem má nejen silné bratrské pouto, ačkoliv byl dlouho schován v jeho stínu, a vzájemně se hecují k lepším výkonům, ale hlavně se čas od času věnují spolu i surfingu – sami vidíte, jak je E-Jack zatížen na jedno prkno! Už od 14 let mnoho cestoval a dostal tudíž tu nejlepší „školu života“ – poznal věci a nabral zkušenosti, jaké ze školní lavice těžko někdo uvidí. A milovaná rodina, bez níž si neumí život představit, ho samozřejmě podporovala v jeho snech…

Největší nástup jeho popularity ale způsobilo účinkování v „nadupaném“ lyžařském snímku, který byl oceněn nespočet cenami – The Art of Flight. Poté se již na hladině snowboardových profesionálů snadno udržel, protože všichni věděli (a viděli), co dokáže v terénu bez delšího nacvičování a řečí.

O tom, jaké to je v životě placeného profesionála, o vstávání v pět ráno za ideálními sněhovými podmínkami, funění do kopce, životě v divočině, podepisování smluv nebo i o lidské závisti se dozvíte sami v následujícím snímku…

Vážení přátelé, Eric „E-Jack“ Jackson v hlavní roli!

https://www.youtube.com/watch?v=pHSPeTu2yIg

V adidasovské mini-sérii „Welcome…“ již byli představeni Jake Blauvelt a Forest Bailey, po E-Jackovi budou v brzké době následovat Keegan Valaika, Kazu Kokubo a Helen Schettini. Myslím, že máme o zábavu u obrazovky postaráno a my v redakci pro vás další snímky samozřejmě budeme monitorovat!

Ostatní videa na kanálu uživatele adidas Snowboarding na serveru youtube.com nebo na adidas.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: