Sněžnice Sasquetch (model III)

Sněžnice Sasquetch (model III)

Sněžnice Sasquetch (model III) jsou již třetím vylepšením původních sněžnic od českého výrobce. Po několika změnách a uplatnění zkušeností z předchozích modelů jsou profesionálně provedené a jsou plnohodnotnou pomůckou pro pohyb zimní krajinou …

Zkušenosti čtenářů

-rw-

Mel jsem je pujcene na vikend do Jeseniku. Cesta lesem kolem Petrovych kamenu, nahoru dolu a pak na Praded. Musim potvrdit, ze v hlubokem snehu bez vetsiho naklonu jsou vynikajíci. Na Pradedu foukal silný vítr, ale svitilo do toho slunicko. Dle místnich foukalo tak 60 km/h pri cca. – 10. Coz v soucinu dava polarni podminky:) A to zjevne bylo moc na pastovou botku, co drzi vazani. Namrzla a elegantne praskla po cele sve sirce. Takze sneznice fajn, ale urcite ne do extremu (tedy zjevne nikam, kde je hur nez na Pradedu).

P. Krupka

Hmm, to je zajímavá zkušenost. Buď výrobce používá nějaký jiný plast, nebo šlo o vadu materiálu protože právě Sasquetche III jsme měli v Laponsku a žádná závada a praskání se neprojevila ani pří -35 °C u žádného ze 7 párů. A zabrat dostaly dostatečně při tažení težkých pulek po ledě i prašanem v lese a kopcích. Stálo by určitě za to spojit se s výrobcem, domluvit opravu a zjistit správnou příčinu, mrazem -10 °C by to rozhodně být nemělo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: