Skvělá akce pro všechny běžce: Získejte náramek Honor Band 5 zdarma!

Skvělá akce pro všechny běžce: Získejte náramek Honor Band 5 zdarma!

Trénujte spolu! Ať už makáte doma nebo se jdete proběhnout, vezměte partnera a užijte si sportovní aktivitu společně. K hodinkám Honor MagicWatch 2 nyní v Mobil Pohotovosti dostanete fitness náramek Honor Band 5 v hodnotě 990 Kč zdarma! Ideální výbava pro všechny sportovce a dobrodruhy. Vybavte se těmito skvělými fitness produkty a zlepšujte své sportovní výkony.

Tělo MagicWatch 2 je vyrobeno z rafinované nerezové oceli 316L – běžně používaného materiálu v leteckém průmyslu. Jejich odolnost vůči škrábancům je tak vysoká a nemusíte se bát poškození.

Integrované tréninkové programy

Vždy zapnutý AMOLED displej zůstane rozsvícený, takže se na něj můžete podívat kdykoliv, aniž by se obrazovka rozjasnila. Hodinky dokáží monitorovat 15 fitness režimů a díky voděodolnosti je využijete během plavání. Vestavěná aplikace přichází s 13 různými běžeckými kurzy. Pokud jste začátečníci nebo již zkušení běžci, najdete si vždy něco, co vám pomůže zlepšit vytrvalost.

MagicWatch 2 přesně zaznamenávají vaši rychlost a trasu při běhu, chůzi nebo jízdě na kole. Výškoměr bude dokonce sledovat vaši výšku a stoupání během výletů. Během svých cest také můžete pohodlně ovládat přehrávání oblíbených skladeb přímo z vašeho zápěstí. Díky vestavěné paměti se můžete okamžitě připojit ke svým sluchátkům bez nutnosti smartphonu.

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 zakoupíte za 4 990 Kč a využít můžete i dopravu zdarma.

Fitness náramek jako dárek

Jako dárek získáte chytrý fitness náramek Honor Band 5. Displej náramku dokáže zobrazit až 45 znaků, uchvátí vás jeho barevná škála s úžasnou jasností. Samotný AMOLED displej o velikosti 0,95″ chrání 2,5 D ochranné sklo. Výdrž baterie je až 14 dní.

Vestavěný šestiosý senzor automaticky rozpoznává čtyři hlavní tahy (freestyle, motýl, prsa a znak, zaznamenává rychlost plavání, vzdálenost, kalorie a vypočítává skóre SWOLF. Odolnost vůči vodě až 50 metrů pro každodenní bezstarostné používání. Při plavání, mytí rukou nebo v dešti nemusíte náramek sundávat.

Náramek také monitoruje kvalitu spánku a analyzuje všechny potřebné ukazatele během tréninku – včetně srdeční frekvence, času cvičení, vzdálenosti, frekvence kroku, rychlosti, spálených kalorií a výsledků aerobního / anaerobního tréninku.

Skvělý Honor Band 5 dostanete k nákupu hodinek Honor MagicWatch 2 jako dárek. Akce platí do 31. 3. 2020. Mobil Pohotovost navíc nabízí dopravu zdarma od 500 Kč. Nákup tak provedete pohodlně z domova. Vše důležité najdete zde.

Zkušenosti čtenářů

Jitka Kroupalová

To je super! já tyhle hodinky MagicWatch 2 nosím už od Vánoc a jsou skvělý. Dokoupila jsem si k nim ještě hezký pásek a nosím je furt. Cvičím s nimi, protože mají ten monitoring a fitness programy. A je super, že jim dlouho vydrží baterka a stačí je dobíjet tak jednou za týden 🙂 A když maj takhle akci k tomu, tak to pošlu rodině, třeba to někoho bude zajímat 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: