Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn: Zimní dovolená jako nikdy předtím

Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn: Zimní dovolená jako nikdy předtím

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli název Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, pak asi budete jen kroutit hlavou nad tím, kdo vymyslel tak dlouhé pojmenování. Přitom délka názvu je úměrná rozmanitosti atrakcí, které tento rakouský skiregion nabízí.

Oblast se rozkládá přes Salzbursko a Tyrolsko, nejen aby propojovala 270 kilometrů sjezdovek, 70 moderních vleků a 60 útulných a stylových chat, ale také proto, aby nabízela skvělé a pohodové zážitky, zkrátka pocity štěstí každému z vás! A přesně toto zde najdou rodiny milující zábavu, sportovní lyžaři i jednotliví freerideři. „Home of Lässig*“ – tak tento region označují Rakušané.

Jak ale definovat pocity štěstí, když jsme každý jiný? Pro někoho je to vstřícnost obsluhy hotelů a lyžařských škol, pro jiné zase perfektně upravené sjezdovky a supermoderní lanovky. Nebo jsou to nedotčené svahy plné prašanu, které vykouzlí úsměv od ucha k uchu? „Home of Lässig*“ je o užívání si života, pohody, různorodosti a nezapomenutelných zážitcích.

TIP: Je ti 270 km sjezdovek málo? Nová Ski ALPIN CARD ti umožní objevovat oblasti Schmitten v Zell am See a Kitzsteinhorn na Kaprunu, takže si rozšíříš obzory na 408 km sjezdovek a 121 vleků a lanovek. Více se dozvíš na www.saalbach.com.

TADY SI UŽIJE KAŽDÝ

Ti, kteří nelyžují, mohou strávit den objevováním bezpočtu zimních turistických tras na sněžnicích nebo procházkou zasněženým lesem s lamami ve Fieberbrunnu. Na romanticky laděné návštěvníky čeká na konci údolí Glemmtal koňské spřežení se saněmi anebo idylické panorama na rozhledně stezky v korunách stromů, které si mohou vychutnávat z pohodlí teplých dek.

Že hledáte více akční atrakce? Pak si zamilujete ziplajnu Flying Fox XXL v Leogangu nebo bobovou dráhu Timoks Alpine Coaster v mezistanici na Streubödenu. Fanoušci toboganů ve Skicircusu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunnu objeví opravdový ráj, jehož skluzavky jsou otevřeny až pozdě do noci.

Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn: Zimní dovolená jako nikdy předtím. Foto Saalbach/Mirja Geh
Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn: Zimní dovolená jako nikdy předtím. Foto Saalbach/Mirja Geh

Milovníci vytrvalostních sportů a přírody se nebudou chtít vrátit z mnohých běžkařských tras regionů Saalfelden Leogang a Fieberbrunnu anebo se rozhodnou zbylé síly využít k výstupu na nedaleké vrcholky hor na skialpových lyžích. Možností je tady více než dost.

Pomyslnou třešničkou na dortu je typická rakouská alpská kuchyně. Být hýčkaný a rozmazlovaný patří k zasloužené dovolené stejně jako obrázky ve fotoalbu. Zážitky ze zimní dovolené ve Skicircusu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn – „Home of Lässig*“, ve vás zůstanou napořád.

*Skvělá a pohodová – „lässig“ jak říkají Rakušané.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: