Skialpové novinky SCOTT na zimu 2023

Skialpové novinky SCOTT na zimu 2023

Ikonická švýcarská značka SCOTT vznikla v roce 1958 v USA. Své jméno nese po Edu Scottovi, talentovaném konstruktérovi a závodnímu lyžaři, který svými inovacemi změnil svět lyžování. Ed Scott mimojiné vynalezl první kónickou hliníkovou holi, která nahradila dříve používaný bambus a ocel.

I když se během let změnil záběr značky, která se mezitím stala lídrem ve světě cyklistiky, inovace jsou esencí SCOTT dodnes. Originální nenapodobitelný design, moderní technologie a přijatelná cena – to jsou důvody, proč si sportovci SCOTT oblíbili. Víte ale, že je SCOTT i lídrem v nabídce vybavení pro skitouring a skialpinismus? Na skialpové lyže SCOTT nedá dopustit ani oblíbená moderátorka a vášnivá skialpinistka Lucie Výborná, která s nimi zdolala i Antarktidu.

SKIALPOVÉ LYŽE – SCOTT SUPERGUIDE

Jedna řada lyží, celodřevěné jádro Paulownia kombinované s bukem, zpevněné karbonovými a aramidovými výztuhami, různá šířka a samozřejmě i dámské modely.

SCOTT SUPERGUIDE FREETOUR 104SCOTT SUPERGUIDE 88 – UNISEXSCOTT SUPERGUIDE 95
Pro lyžaře hotový poklad do terénu. Lehké hbité lyže při stoupání, nekompromisní při sjíždění zasloužených lajn.
Délky: 169 / 178 / 185
Vylepšené unisex lyže jsou optimálně lehké na stoupání a zároveň zcela spolehlivé na sjezd. Unikátní konstrukce.
Délky: 144 / 152 / 160 / 168 / 173 / 178 / 184
Legendární a letošní vylepšená dámská verze zachovává veškeré charakteristické vlastnosti originálu, jen jsme přidali skitouringový výkon.
Délky: 160 / 168
Cena od 18 690 KčCena od 15 990 KčCena od 17 350 Kč

SKIALPOVÉ BOTY

Řada Cosmos, liší se šířkou skeletu – PRO 102 mm, ostatní 103.5 mm, různé materiály skeletu – Grilamid x Pebax, různé botičky – Pro s BOA stahováním.

scott-cosmos-pro-ski-bootscott-cosmos-tour-ski-bootscott-cosmos-ski-boot
SCOTT COSMOS PROSCOTT COSMOS TOURSCOTT COSMOS
Boty pro všechny, kteří se nedají zastavit. Na programu mají dlouhé výpravy a sjezdy. Jsou vyrobeny ze směsi Grilamid®, flex index mají 125 AT. Konstrukce Cabrio Hybrid zajišťuje 60° rozsah pohybu komínu.Nová generace proslulých Cosmos III dokonale kombinuje nízkou hmotnost, snadnou chůzi a komfort a je vhodný do náročných podmínek vysokohorského skialpinismu.SCOTT Cosmos je vhodný model pro začínající skialpinisty. Lehčí, s větším rozsahem pohybu komínu při chůzi zásluhou úplně nové konstrukce Cabrio Hybrid.
Cena od 17 890 KčCena od 15 990 KčCena od 14 150 Kč

SKIALPOVÉ BATOHY

SCOTT PATROL E1 40 KITSCOTT GUIDE AP 30 KITSCOTT MOUNTAIN 35
Tento elektronický lavinový batoh je v naší řadě Patrol E1 objemově největší. Kromě dvou možností uchycení lyží, úchytů na snowboard a helmu obsahuje batoh také samostatný oddíl na lavinové vybavení. I další prvky jako univerzální oka a fixace na cepín/hole jsou shodné.Lavinový batoh SCOTT Backcountry Guide AP 30 v praktické velikosti se systémem airbagu Alpride 2.0 (bombičkový) a specifickými vlastnostmi, které ocení terénní objevitelé i profesionálové.35 litrů, to je přesně tolik místa navíc, kolik je třeba na delší den v přírodě nebo na přespání na horské chatě. Batoh je vyveden v minimalistickém provedení, má však veškeré zásadní funkce, které lze od batohu do hor očekávat.
Cena 26 690 KčCena od 18 690 KčCena od 3 990 Kč

SKIALPOVÉ OBLEČENÍ – MUŽI

SKITOURINGOVÁ BUNDA SCOTT LINE CHASER GTX 3LSKITOURINGOVÉ KALHOTY SCOTT LINE CHASER GTX 3LSKITOURINGOVÉ KALHOTY SCOTT EXPLORAIR DRYOSPUN 3L
Lyžařská bunda Line Chaser GTX 3L vznikla na podporu sportovců a freeriderů na jejich největších dobrodružstvích, lajnách, skocích i vrcholech. Odolné nepromokavé kalhoty Line Chaser GTX 3L neomezují v pohybu, chrání před vlhkostí a díky vysokému laclu s kšandami také před průnikem sněhu v hlubokém prašanu.Naše nejprodyšnější nepromokavé pánské kalhoty. Jsou superlehké, měkké a pružné, obsahují naši novou membránu Dryospun a při vašich několikadenních skialpinistických túrách a stoupáních nabízejí maximální volnost pohybu.
Cena od 18 690 KčCena od 15 990 KčCena od 10 150 Kč

SKIALPOVÉ HOLE

Oblíbený model horských vůdců. Zbrusu nové SCOTT Proguide C SRS jsou ultralehké, délkově nastavitelné dvoudílné karbonové hole, vybavené bezpečnostním odtrhávacím poutkem a pohodlným korkovým gripem na chůzi do svahu. Rozpětí nastavení 105–140 cm.

Cena 3 570 Kč

LYŽAŘSKÉ BRÝLE

Nové lyžařské brýle SCOTT REACT jsou našimi prvními s plně integrovaným magnetickým systémem na výměnu skel. Výměnu zorníku je intuitivní a lze ji provést zcela jednoduše, dokonce v rukavicích. Model REACT vyniká moderním, čistým stylem a patentovanou technologií zorníku Amplifier, která zvyšuje kontrast i jas.

Cena 6 650 Kč

SCOTT

INOVACE, TECHNOLOGIE, DESIGN

Naše heslo „no shortcuts“ vyjadřuje podstatu značky Scott, se kterou věříme, že vše, co děláme, děláme správným způsobem a ze správných důvodů. Naplno. Ve stejném duchu navrhujeme produkty, které vystihují opravdovou krásu sportu – největší osobní úspěchy nejsou dosahovány náhodou, jsou těžce vydřené a zasloužené.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: