Silvini: nová cyklokolekce na zimu a nová řada oblečení z merino prádla

Silvini: nová cyklokolekce na zimu a nová řada oblečení z merino prádla

Kdo by náhodou neznal značku Silvini, tomu jen připomenu, že se jedná o českou firmu vyrábějící funkční sportovní oblečení pro celou rodinu se zaměřením na cyklistiku, běh, in-line, turistiku a běžecké lyžování jak pro profi závodníky, tak i pro rekreační sportovce a volný čas.

Silvini na tiskové konferenci konané minulý týden v Praze představilo novinky na zimní sezonu 2014/2015, co nás nejvíce zaujalo?

Cyklistická kolekce se zaměřením na zimu

Povedeně vypadá především nová cyklistická kolekce navržená speciálně pro použití v zimním období. Pánové mohou vybírat mezi třemi páry kalhot (s laclem i bez laclu) a třemi bundami; dámy mají výběr užší o jeden model bundy. Společnými vlastnosmi u všech modelů jsou hojně zastoupené reflexní prvky a u většiny modelů najdete jeden nebo oba tyto materiály: Powerterm (zateplený materiál s fleecem na vnitřní straně, který je velmi účinný pro odvod potu a poskytuje dobrou tepelnou izolaci) a 4flex Membrane (Čtyř směrně elastický, větru vzdorný a prodyšný materiál).

Merino vlna

Úplnou novinkou u Silvini je také nová kolekce prádla z merino vlny. V nabídce se objeví trika s krátkým i dlouhým rukávem a podvlékačky v plné délce. Bohužel chybí praktický rolák se zipem pod krk, snad se dočkáme příští sezonu. Gramáž merino vlny výrobce uvádí okolo 200g/m2.

Mezi další novinky patří také rozšíření dámských velikostí o velikosti LL a XLL a také rozšíření kolekce o zkrácené a prodloužené střihy.

Při představování novinek Silvini nezůstalo jen u kolekce jejich oblečení, ale také přišla řeč na sportovce a sportovní aktivity, které značka podporuje. Nerzajímavější je bez pochyb nový seriál závodů na kolečkových bruslích Silvini Skiroll Classics.

Silvini Skiroll Classic

Jedná se o seriál závodů na kolečkových lyžích, který spojuje jasná charakteristika – vysoký významný kopec – klasická technika – znamenité výkony těch nejlepších. První kolo proběhne 9. 8. na Moravě v Jeseníkách výjezdem na horu Praděd, pokračuje se 30. 8. v Orlických horách výjezdem na Šerlich, třetí dostavení je 14. 9. v Krkonoších výjezdem na Špindlerovku ze Špindlu a konečně finále všichni uvidí 28. 9. v serpentinách na Ještědu při výjezdu z Janova Dolu. Do celkového hodnocení se počítají všechny závody a celkové pořadí závodníků je určeno součtem dosažených časů z jednotlivých závodů.

Informace o závodu Silvini Skiroll Classic najdete na webu pořadatele, více informací k nové kolekci hledejte na webu výrobce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: