SIGG – nový uzávěr pro děti i dospělé (PR)

SIGG – nový uzávěr pro děti i dospělé (PR)

Hašení žízně může být opět o něco pohodlnější a efektivnější. SIGG v létě totiž představil zcela nový uzávěr. Součástí uzávěru je integrované brčko, takže již nemusíte lahev zvedat dnem vzhůru a zaklánět hlavu. To ocení především řidiči nebo cyklisté. Můžou se totiž občerstvit, aniž by spustili oči z cesty, po které se řítí.

Hašení žízně může být opět o něco pohodlnější a efektivnější. SIGG v létě totiž představil zcela nový uzávěr.

Součástí uzávěru je integrované brčko, takže již nemusíte lahev zvedat dnem vzhůru a zaklánět hlavu. To ocení především řidiči nebo cyklisté. Můžou se totiž občerstvit, aniž by spustili oči z cesty, po které se řítí. Dětem zase bude vyhovovat velmi snadná manipulace a samozřejmě oblíbené dětské motivy. Radost budou mít i sportovci, kteří volali po vyšším průtoku a tedy rychlejším doplnění tekutin v průběhu výkonu.

Funkčnost uzávěru je domyšlena opravdu do detailu, jak je ostatně u švýcarských produktů zvykem. S lahvemi s novým uzávěrem není problém vychutnávat si i perlivé nápoje, jedna z jeho funkcí totiž je upuštění natlakovaného vzduchu.

Jako u všech ostatních uzávěrů lahví SIGG je možné i tento nový model snadno rozebrat a pohodlně vyčistit. Lahev má navíc široké hrdlo a tudíž i čištění samotné lahve je velmi pohodlné. Takže jediný, kdo z nového uzávěru není vůbec nadšený, jsou konkurenční výrobci.

Více informací naleznete na www.sigg.cz nebo www.sigg.com.

© Svět outdooru, říjen 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: