Sensor – Hustší, než kdy dřív, Sensor představuje novou kolekci

Sensor – Hustší, než kdy dřív, Sensor představuje novou kolekci

Některé věci se nemění. Třeba to, že Sensor šije funkční oblečení výhradně v Česku. Pár novinek se ale přeci jen najde. A všechny jsou součástí kolekce, která se právě dostala na trh.

Merino Bold

Bold. Merino Bold. Není to sice agent jejího veličenstva, nová řada oblečení z kvalitní australské vlny působí ale skutečně královsky. Však jde taky o to vůbec nejhustší, co v Bystřici pod Hostýnem kdy vyrobili. Především díky gramáži, která je skoro o třetinu vyšší než u populárního Merino DF. Ta se taky postará o příjemné teplíčko, i kdyby vám hrozil pořádnou kosou ten nejlepší zemědělec široko daleko. Nemluvě o tom, že triko, rolák i spodky mají melír, co by jim záviděla nejedna kadeřnice.

Sensor Merino Bold z australské vlny.

Coolmax Thermo

A teď střih! Kdepak, ne jako ve filmu. Jen se bundy, vesty a mikiny Coolmax Thermo šijí v novém střihu pro ještě větší komfort při nošení.

Sensor Coolmax Thermo v novém střihu.

Infinity Eco

No a když už je řeč o pohodlí, to si hlavně dámy užijí díky zbrusu nové řadě Infinity Eco doslova nekonečně. Do fitka či na jógu už zkrátka lepší legíny, podprsenku a top neseženete.

Pohodlná řada funkčního prádla Sensor Infinity Eco.

Dětská kolekce

A co děti, bude jim co prát? Jak by ne, i pro drobotinu se v novém katalogu něco najde, i když je to trošku na hlavu. Jestli ale chcete, aby měli pod čepicí (tedy hlavně teplo), tak jim jednu novou určitě pořídíte.

Kompletní kolekce dětského termoprádla Sensor.
Sensor logo

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří ji primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu.

Sensor Merino BoldSensor Coolmax Thermo Sensor Infinity Eco
Funkční prádlo z extra jemné australské merino vlny o tloušťce 16,5 mikronu zaručují velmi příjemné nošení podobné bavlněnému oblečení.Dámská funkční bunda Sensor Coolmax Thermo je teplý elastický úplet ideální do chladnějších dnů.  Vlákno s trvale včleněnými ionty stříbra.Řada Infinity Eco má nekonečnost ve svém DNA. Díky své jemnosti je extrémně pohodlné, ale zároveň i tvarově stálé a skvěle odvádí vlhkost od těla. 
Cena: 2 599 KčCena: 2 449 Kč Cena: 799 Kč

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: