Šátkaři od Buffu se vrhli na čepice…a stojí to za to!

Šátkaři od Buffu se vrhli na čepice…a stojí to za to!

Pokud už nedočkavě přemýšlíte, čímže budete příští zimní sezonu zakrývat své kadeře (či lysiny), má pro vás známý španělský výrobce šátků řešení. Na posledním veletrhu ISPO v Mnichově představil Buff® novou kolekci pokrývek hlavy.

K známým tunelovým šátkům, kterým se lidově říká „buff“ ať už ho vyrobí kdokoli, nákrčníkům, šálám, kuklám a dalším doplňkům přibyly nově čepice. Ať už hledáte sportovní čapku na běh, přiléhavé zahřátí pod lyžařskou helmu, nebo čepici do města, Buff® ji pro vás má navíc ve velmi originálním designu! Prostě můžete ukázat, že vám je Buff® blízký a při tom vyrazit klidně do divadla.

Nové čepice jsou vždy materiálem i barvou sladěny s nákrčníkem, vyrábí se ze všech materiálů, které od Buffu® doposavad známe. Můžete se těšit na čepky teplé řady Polar, z vlny merino, mikrovlákna, s membránou proti větru nebo z úpletu.

Podívejte se, jaké kousky si budete moci pořídit, už máte vybráno?

Fakt. Přes kopec je to vždycky lepší.

Pokud vždy volíte tu zajímavější, pestřejší, ale i náročnější cestu k cíli, Buff® je přesně pro Vás. Taková je filozofie značky Buff®. Buff® není jen obyčejná funkční věc, je to způsob vyjádření se, proto jsou všechny šátky Buff® vyrobené pro obojí – pro intenzivní sport, horské túry, dobrodružné cesty, ale i pro každodenní nošení do školy a práce. Naprostá většina produktů vznikla od návrhu po zabalení v sídle firmy v Igualadě nedaleko Barcelony, což je o dost blíž než Čína, Indonésie nebo Taiwan.
Kompletní informace: www.headwear.cz a www.headwear.sk

Buff® pravidelně podporuje sportovce, kteří žijí v souladu s „Buff® filozofií“. Mezi takovými jsou třeba běžec Anton Krupicka, slackliner Bernhard Witz nebo boulderistka Berta Martin, přečtěte si o některých na Pohora.cz.

Přečtěte si i, jaké další novinky na veletrhu ISPO nás zaujaly.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: