Running Expo letos opět přivítá tisíce půlmaratonců! Zastav se u nás na stánku Světa Běhu při příležitosti Pražského 1/2Maratonu!

Running Expo letos opět přivítá tisíce půlmaratonců! Zastav se u nás na stánku Světa Běhu při příležitosti Pražského 1/2Maratonu!

Stejně jako loni, tak i letos bude Sportisimo 1/2Maraton Praha doprovázet veletrh Running Expo. A stejně jako loni nebudeme ani letos chybět se svým stánkem Světa Běhu.

Veletrh Running Expo 2019 začíná už 4.4.

Sportovní veletrh Running Expo je jako každým rokem místo pro vyzvednutí startovního balíčku. Tím to ale nekončí. Na veletrhu se mžete těšit na bohatý doprovodný program a stánky s širokým sortimentem běžeckého vybavení, zdravé sportovní stravy nebo třeba prevence zranění a regenerace.

Veletrh se koná na Výstavišti Holešovice, konkrétně v průmyslovém paláci. Je důležité abys měl při vyzvedávání startovního balíčku u sebe doklad totožnosti s fotografií a přiřazené startovní číslo – to nalezneš zde.

Otevírací doba:

  • Čt 4. 4. 2019: 12:00 – 20:00
  • Pá 5. 4. 2019: 10:00 – 20:00
  • So 6. 4. 2019: 7:00 – 8:00 (pouze výdej startovních čísel ve foyer, stánky budou zavřené)

POZÁVODNÍ PÁRTY

  • So 6. 4. 2019: 13:30 – 17:00

Zastavte se u stánku Světa běhu!

Podobně jako v předchozích letech se i letos můžete těšit na stánek Světa běhu! Můžete se u nás zastavit, seznámit se blíž s některými členy redakce i s našimi aktivitami a partnerskými závody. Rádi se s vámi setkáme u našeho stánku, kde vám můžeme představit naše časopisy, akce a nebo si s vámi rádi popovídáme u příjemného posezení! Moc rádi také uslyšíme váš názor na náše nové první číslo Světa běhu a případné další návrhy nebo komentáře!

Na našem stánku vám nabídneme:

Nepřijdete ani o prezentaci další sportů a značek

Tradičně bude součástí EXPA i prezentace partnerů a sponzorů závodu, možnost zakoupení si nejnovějšího i outletového oblečení a představení i dalších sportů. Atraktivní expozice světoznámých značek, bohatý doprovodný program a vysoká návštěvnost aktivních sportovních nadšenců spoluvytvářejí nezapomenutelnou atmosféru sportovního festivalu završenou víkendovým maratonským během.

Více informací také najdete na webových stránkách pořadatele.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: