První módní outdoorová přehlídka už v červnu!

První módní outdoorová přehlídka už v červnu!

Jaké jsou novinky pro jarní/letní sezónu? Co si vzít v létě za oblečení do hor? V čem sportovat? Historicky první módní outdoorová přehlídka proběhne už 5. června v Praze-Troji v rámci akce „Poznej město jinak – PROSTĚ BĚŽ!“.

Oč tu běží?

Tato akce má zcela unikátní koncept. Hlavní náplní je běžecký závod v délce 7,5 km po velmi zajímavých lokalitách. Běželi jste už někdy v labyrintu u Trojského zámku nebo v Botanické zahradě? Po cestách, kde běhával Emil Zátopek, který by letos oslavil 100 let od narození? Unikátnost akce také tkví, že nejde vůbec o výsledek. Startujete se po patnácti minutových vlnách, před startem na vás čeká běžecká snídaně, nemusíte nikam chvátat a svůj startovní čas si zcela vyberete, kdy zrovna se cítíte nejlépe. Proto tato akce je pro ty, co neholdují masovým akcím.

Desítky sportovní značek

Ve dvou časových slotech, v 11:00 a 13:00, je nachystána outdoorová módní přehlídka. Vstup je zcela zdarma a čekají na vás krásné, ale také sportovně zdatné modelky a modelové, kteří předvedou ty nejlepší novinky od více než 10 různých značek jako je Loap, Dynafit, CEP, The North Face, Puma nebo Montura. Běžecké sety v trendy módních barvách, sportovní podprsenky a legíny, funkční prádlo i sexy lezecké oblečení, elegantní oblečení na hory nebo originální modely pro cvičení jógy. To je v základu program, který pro vás organizátoři připravili. Přijďte se podívat, co je „cool a in“, ať vám to na příštích závodech, na horských chatách i ve fitku sekne.

První outdoorová módní přehlídka už 5. 6. v Praze.
První outdoorová módní přehlídka už 5. 6. v Praze.

To vše už v červnu

Celá akce má dějství 5. června 2022 u vodáckého kanálu v Troji, kde také na vás čeká bohatý doprovodný program. Kromě módní přehlídky je pro vás i celou rodinu připraveno bludiště, herní koutek pro děti či prezentace sportovního vybavení s možností nejrůznějšího testování za využití řeky Vltavy, přilehlé cyklostezky nebo horolezecké stěny. Pokud využijete i účast na běžeckém závodu, pak nepromeškejte s registrací. Prvních 250 startovních čísel je za zvýhodněnou cenu. Veškeré informace najdete na www.bez.cz.

Úvodní foto: kamila_novak

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: