Prvenství podle inspirace v přírodě!

Prvenství podle inspirace v přírodě!

Unikátní objev se podařil českým textilním výzkumníkům z Liberce. V oboru tkaných textílií byly na světových textilních fórech mnohokrát zmiňovány unikátní vlastnosti pavoučích vláken. Dosud však nikdo nedokázal aplikovat poznatky i do technologické praxe výzkumu a výroby. Známá jemnost a přitom pevnost …

Zkušenosti čtenářů

juk

Ale co ochrana zvířat? To brutální zneužívání bezbraných pavouků pro ukojení lidského chtíče po vetším pohodlí. No fuj!!!

gargi

:o)

kuks

je to zabavne, diky

Jirka Červinka

Na základě komentáře „Juk“ na Světě outdooru byla před libereckýjm výzkumným ústavem svolána demonstrace na ochranu pavouků. Po ujištění docenta Hedvábného, že ochrana pavouků je zajištěna a že místo šéfa ochrany bylo nabídnuto odstoupivšímu Vladislavu Husákovi, se demonstranti rozprchli. Pavouci tímto děkují Jukovi za pomoc.

textilní inženýrka

Podtrhla bych důležitý přínos českého vynálezu, a tím je počínající konec se snobismem v outdooru, protože z fyzikálních vlastností je na prvním místě 99% odpudivost!

pepan

You nearly got me!

specialistka na úplety

Measure for measure.

Lojmen

Povedlo se 🙂 . Zde je odkaz.
http://www.enviweb.cz/?secpart=priroda_archiv_gddci/
Prvenstvi_podle_inspirace_v_prirode.html

Rujir

Su veci, na ktore by si weby mali dat naozaj pozor a prvoaprilove zarty su zaklad… 🙂 Gratulujem k naozaj podarenemu clanku, na ktory sa chytil este aj redaktor webu… 🙂

Joe

Tak to vypadá, když se dá ekologistický nedouk na kopírování.

Pavouk

Ať žijí pavouci.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: