Profil: CK SNOWTREX

Profil: CK SNOWTREX

Shrnutí: Společností TravelTrex byla roku 1999 vytvořena značka SnowTrex. Během krátké doby se stala jednou z největších evropských cestovních kanceláří specializující se na zimní zájezdy, kde si najde dovolenou snů opravdu každý.

Kam jezdí:SnowTrex zajišťuje zimní zájezdy do 20 zemí a nabízí až 1 500 ubytovacích možností na cca 500 místech. Svým klientúm nabízí Rakousko, Francii či Itálii, mimoto ale také zimní dovolenou ve Spojených státech či Kanadě.

Jakým stylem jezdí: SnowTrex má v nabídce Low Cost pobyty, rodinné pobyty, ale také luxusní zimní dovolenou. Pravidelně jsou nabízeny Last-Minute akce a také Crazy Booking Night, kde si můžete svou zimní dovolenou pořídit opravdu za hubičku. Nabídka je tedy opravdu široká.

Co umí nejlépe:Mají rozhodně jednu z nejširších možných nabídek v Česku, takže nehrozí, že byste si nevybrali přesně dovolenou podle svých představ.

Počet klientů: 100.000 zákazníků ročně

Náš pocit: Jedná se o poměrně velkou společnost s dokonale organizovanými službami, díky nimž získáte pohodovou zimní dovolenou nejen v Evropě, ale i ve světě.

Sídlo:Kolín nad Rýnem

Web: Lyžování Rakousko, Lyžování Francie, Lyžování Itálie

Jakou máte zkušenost s CK SnowTrex vy? 20**************@he************.cz">Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: