Pro Liquidlogic do Boatparku

Pro Liquidlogic do Boatparku

Široká nabídka lodí na divokou vodu v Boatparku se od letoška rozrostla ještě o loďky amerického výrobce Liquidlogic. Pokud stále ještě váháte při výběru rodeovky, playboatu, riverrunu nebo creekovky máte novou šanci.

Liquidlogic Vision 56Boatpark LiquidlogicPřijďte se podívat na zbrusu nové kajaky, které jsou v Česku k vidění zatím pouze u nás. Pro rodeisty tu máme třeba žhavou novinku Vision 44 & Vision 56 od Shane Benedicta, u které je použitá technologie výroby surfových prken.

Pro příznivce opravdu divoké vody pak třeba epesní creekovku Huck nebo svižnější riverrun Hoss. Čtrnáct krásných nových kajáčků je tady! Novinku El Jefe očekáváme koncem dubna. Všechny lodě jsou v plné výbavě, žádná okleštěná verze school či deluxe.

Liquidlogic Huck

Liquidlogic Hoss

Pozor! To ještě není všechno! Za zvýhodněnou cenu si u nás lze objednat skořepiny lodí pro singlíře. Lodě si můžete vyzkoušet na kanále na Vodáckém festivalu 2005 v areálu USD Trója Praha. Určitě přijďte, protože tam na Vás čeká další milé překvapení.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Rádi bychom také rozšířili náš Boatpark Liqudlogic Team o nové tváře. Hledáme osobnosti i novice nejen z rodeové scény. Pokud rád(a) pádluješ a máš co nabídnout, tak nám napiš pár řádků o sobě na náš e-mail, viz kontakt.
Zprávu pojmenuj Boatpark Liquidlogic Team.

Ahoj na vodě.
Váš Boatpark team

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: