Přijďte si na Smíchoff poslechnout Máru Holečka a pětici hudebních skupin

Přijďte si na Smíchoff poslechnout Máru Holečka a pětici hudebních skupin

V pátek 7. února v lezeckém centru Smíchoff odvypráví nejčerstvější zážitky z právě probíhající expedice na ostrov Smith u antarktických břehů. Vylezl spolu Vladimírem Noskem a Vladislavem Joštem na hřeben Mount Foster?

Nevíme. Odpověď je teď nejspíš někde na lodi jižně od Ohňové země. Mára se vrátí 3. února a teprv poté sdělí, jak vlastně dopadli. Nicméně na stěně Smíchoff od 18 hodin se to jistě dozvíte a z následného hudebního programu si jistě vyberete, co vám je bližší.

Kam se vlastně chystali? Čtěte zprávu vydanou před odjezdem.

Přednáška Máry je součástí cyklu Never stop exploring tour 2014 (Nekončící hledání):

Hledání je odvěká touha, která nás lidstvo posouvá kupředu. Když máme štěstí, nalezneme i odpověď, přitom seznam v zásadě neubývá, právě spíš naopak, souběžně na nás vyskakují další nově otazníky. Mé vyprávění vás přenese do exotických dálav, přímo do chladivé krásy nejvyšších pohoří světa, ať koruny Himálaje, špičatého Karákóramu, ale i dalších horstev. Čekají vás prvovýstupy na čarokrásné kopce, kam štěstí mi umožnilo lézt a dělat první lidské otisky. Přijďte si vychutnat životní příběh zachycený na filmových záběrech a fotografických momentkách, kde krása přírody je samozřejmostí, kde k smrti únava a strach je denním chlebem a tam, kde zážitky automaticky přicházejí při každém kroku. Těším se na vaši návštěvu…“ Mára

Po přednášce bude od 19:00 pro vás připraven hudební program v podání českých hudebních kapel.

Harmonogram

Vstupné na celý program 200,- Kč (nebo na permici) nebo zdarma pro prvních 20, kteří přijdou na Smíchoff lézt v pracovní dny od 31. ledna do 6. února po 18 hod.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: