Přidej své čtenářské hodnocení!

Přidej své čtenářské hodnocení!

Chcete pochválit svůj oblíbený stan, spacák nebo batoh? Nebo naopak nemůžete výrobci přijít na jméno? Předejte dál svoje zkušenosti a ohodnoťte některý z aktuálně téměř 8000 outdoorových výrobků. Čtenářské hodnocení slouží jako zpětná vazba k našim testům a současně jako doplňující informace pro případné úvahy před zakoupením!

Jste spokojeni se svým vybavením? Nebo naopak nemůžete výrobci přijít na jméno? Předejte dál svoje zkušenosti a ohodnoťte některý z aktuálně téměř 8000 outdoorových výrobků. Čtenářské hodnocení slouží jako zpětná vazba k našim testům, jako doplňující informace pro případné úvahy před zakoupením a současně také jako pojistka u starších článků před změnami v kvalitě od doby testování.

Projekt hodnocení spolu s návodem jak hodnotit byl zveřejněn v roce 2007. Od té doby přibývá postupně hodnocení a informace v něm již mají svou hodnotu. Nyní je čas po příjezdu z dovolené doplnit další poznatky. Hodnocení totiž bude mít smysl, když se najde co nejvíc čtenářů ochotných rozdělit se o své zkušenosti. Určitou informaci přinese i jedno jediné ohodnocení, ale dobré jsou aspoň dvě nebo tři, aby byl určitý nadhled. Tím se také vyloučí případné neobjektivní zápisy. A i pro nás jsou hodnocení čtenářů zajímavá, jako korekční prvek pro naše testy. Čím více tím lépe.

© Svět outdooru, červenec 2009, Jiří Červinka a redakce Světa outdooru

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: