Přednáška o pohybu v extrémních podmínkách v Praze 7. března

Přednáška o pohybu v extrémních podmínkách v Praze 7. března

Přednáška s promítáním a diskuze na téma pohyb a pobyt v extrémních podmínkách je určená laické veřejnosti. Chceme vám představit velmi exotická a pro běžnou turistiku poněkud náročnější přírodní prostředí. Vlhko dusné Amazonie, sucho a vítr v pouštích i svět horských velikánů.

Tato přírodní prostředí kladou na člověka nároky jak z hlediska klimatu, tak kondičně i z hlediska vybavení. Prakticky je nelze navštívit bez zkušeností a pomoci domorodců. Kromě vlastního dobrodružství v přírodě si ale odnesete i přátelství místních obyvatel, které tvoří minimálně polovinu všech těch úžasných zážitků.

Přednáší Marie Klementová, instruktorka vysokohorské turistiky rakouského horského svazu Alpenverein a zkušená cestovatelka.

Kdy: 7. března 2013 v 18 hod.

Kde: Rakouské kulturní fórum v Praze, Jungmannovo náměstí 18, Praha 1 (vstup do budovy od pomníku J. Jungmanna) – www.rkfpraha.cz

Vstup zdarma – kapacita omezená, rezervace místa možná prostřednictvím formuláře u přednášky na webové stránce www.alpklub.cz

Účastníci přednášky obdrží slevový poukaz nákup vybavení značky Ferrino, Petzl, HighPoint, Singing Rock, Asolo, Gibon, Beal, GSI, Yate, Saltic, Lasting, Nikwax, CT, Camp a Sea to Summit.

Pořádá sdružení Alpský Klub Brno ve spolupráci s časopisem Outdoor Guide.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: