HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Pražský outdoorový veletrh se blíží

Pražský outdoorový veletrh se blíží

Jarní výstava vybavení a potřeb do přírody – For Outdoor se po loňské premiéře začíná řadit mezi významné sportovní akce svého druhu. Ve dnech 5.-7. dubna 2013 představí na 50 firem s více jak 140 outdoorovými značkami.

Kromě ochutnávek energetických tyčinek Chimpanzee, zde budete moci vyzkoušet nejen energetické žvýkačky Bitters, expediční stravu z nabídky Expres Menu, ale i čerstvou kávu připravenou na cestovním kávovaru značky HandPresso, kterou Vám na svém stánku nabídne firma Hanibal.

Ve stanovém městečku je připravena k prohlédnutí celá řada stanů, spacáků a karimatek značek Ferrino, Husky, Jurek, Pinguin, Vango, Hilleberg, které si budete moci rovnou zakoupit na místě.

Velmi zajímavým exponátem akce je určitě i Tatrabus cestovní kanceláře Adventura, jehož základem je podvozek Tatrovky z Dakaru, na kterou byla v roce 2008 namontována autobusová nástavba. Jedná se o jedinečné expediční vozidlo určené pro unikátní výpravy do posledních divočin Evropy, Afriky i Asie.

V rámci doprovodného programu proběhnou závody v boulderingu Prague Open Bouldering – v sobotu 6.4. – děti, v neděli – dospělí. Na příznivce slackline pak čekají nejen kvalitní závody Gibbon Trickline Contest, ale i exhibice na lajně upevněné ve výšce 7 metrů.

Promítání toho nejlepšího z filmového festivalu Expediční kamera bude probíhat již od pátku v sále číslo 2.

Návštěvníci For Outdooru mohou zároveň navštívit 4. ročníky jarních veletrhů For Caravan a For Bikes.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: