Pozvánka na ispo zima 2008 (PR)

Pozvánka na ispo zima 2008 (PR)

Na největším světovém veletrhu sportovních potřeb a sportovní módy ispo zima 08 hlásí oblast outdooru rekordní účast a obsadí na veletrhu pavilony A5 – A6 a B5 – B6 se zvláštním vchodem. Na veletrhu určeném pro odborníky a obchodníky se v Mnichově v termínu 27. – 30. ledna 2008 představí samozřejmě také všechny zimní sportovní obory. Pořadatelé očekávají na 1800 vystavovatelů z 50 zemí celého světa. Velká poptávka po ploše je registrována především v oborech Outdoor a Sportstyle.

Pořadatelé očekávají na 1800 vystavovatelů z 50 zemí celého světa. Velká poptávka po ploše je registrována především v oborech Outdoor a Sportstyle. Veletrh ispo zima 08 přichází s novým oborovým členěním, například lyžařské oblečení bude v pavilonech B1, B2, lyže,hůlky a boty v pavilonech B3, B4 a Boardsports Community v pavilonech A1 až A3.

Poprvé obsadí Outdoor-Community pavilony A5 -A6 a B5 -B6 se zvláštním vchodem Ost. Pořadatel tak vychází vstříc vystavovatelům v tomto oboru, kteří chtějí obor outdoor více osamostatnit a zvýraznit. Mezi vystavovateli budou firmy Big Pack Lafuma, Camaro, Dolomite, Duraflex, Dynafit-Salewa, K2, Lowa, Lowe Alpine, Makalu, W.L.Gore, Hi-Tec, Jack Wolfskin, Northland, Peak Performance, Polartec, Columbia Sportswear, Mammut, Patagonia, Trespass, Marmot, Nike, Tatonka a další.

Mezi deset početně nejvíce zastoupených zemí patří i Česká republika se 48 vystavovateli. V outdoorové oblasti se z českých firem zúčastní např. Direct Alpine, Hannah, Sir Joseph Rakoncaj, Warmpeace a dalších 8 firem.

Sportovní obory Running, Teamsports a Fitness se představí v halách C3 a C4 a jsou přístupny přímo z vchodu Nord. V pavilonu C3 se nachází nákupčí svazy Intersport a Sport 2000. Boardsports-Community se prezentuje jako obvykle v pavilonech A1 až A3.

V pavilonech B1 a B2 se prezentují vystavovatelé s kolekcemi sportovní módy, ispovision se nachází ve vysoce prestižním pavilonu A4, kde se očekávají s napnutím žhavé novinky. Mezinárodní účasti zemí a obor lední hokej se nachází v pavilonu C1 a C2. Obsazeno je celkem 180.000 m2 výstavní plochy!

Tradičně bude také uděleno outdoorové ocenění ispo Outdoor Award v kategorii technika, oblečení, obuv, Adventure & Travel a Technology & Electronics.

Zkušenosti čtenářů

agentw4c

Ahoj, nenasel by se nekde nejaky volny listek, nemam to do Mnichova daleko, ale ta cena vstupenky je na mne moc draha.
Dik

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: