Pozvánka na film s Adamem Ondrou + VIDEO

Pozvánka na film s Adamem Ondrou + VIDEO

Jestli se na tento film o lezení (Čarodějův učeň) těšíte tak, jako já, musí ve vás toto bonusové video vzbuzovat podobné pocity, jako když vylizujete mísu se zbytky těsta od bábovky. Je to skvělé, ale už se nemůžete dočkat, až se to upeče. Užijte si osm minut špičkového bouldrování ve Švýcarsku, poblíž vesničky Chironico.

O filmu toho bylo napsáno a namluveno opravdu hodně. Nelehký úkol natočit zmíněný snímek na sebe vzal Petr Pavlíček. Na filmu podle svých slov pracuje od 6. května 2009. To je důvodem proč ho mnozí kritizují. Já bych to tak černě neviděl. Připadá mi, že někteří se chovají jako rozmazlené děti, které si v obchoďáku brekem a křikem snaží na rodičích vynutit to své. Takovým bych vzkázal jen to, že většina věcí se nedá uplácat přes noc. Respektive dá, ale výsledkem by bylo něco jako čínský česnek. Čili nevýrazná slátanina bez chuti.

Zkuste se vžít do Petra. Ano, avizoval určité termíny a to asi neměl dělat, pokud není smluvně zavázán. Ušil tak na sebe bič. Když vám však někdo výkonnostně roste, tak jako Adam a má stále větší progres, je těžké říct dost, tímto bodem to končí, protože zítra může udělat něco dalšího, něco fantastického a vy to už ve svém filmu nezachytíte. Nevím, jestli je to ten hlavní důvod zpoždění, ale myslím, že to může být jeden z nich. Sám vím, že méně materiálu je někdy více.

Jen se bojím, aby Petr a Adam nedosáhli tak zvaného Pyrrhova vítězství (v očích některých).

Tímto článkem (videem) chci jednak ukojit váš hlad, v některých ho vzbudit a jiným sdělit svůj názor na celou situaci. Za reakce v diskuzi budu jedině rád (i za ty záporné, které určitě přijdou, jen do mě :-D).

Pokud se vám líbila hudba z videa, můžete si ji stáhnout zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: