POZOR PŘESUN: slackline 19. června na Letné

POZOR PŘESUN: slackline 19. června na Letné

Z důvodu trvajícího uzavření pražských parků bude kurz slackline přesunut na Letnou. Projděte se po slackline pod vedením zkušených slacklinistů z adidas týmu. I naprostí začátečníci si mohou vyzkoušet chůzi po laně. Přijďte!

adidas for slackline

Čekat vás budou špičkoví čeští slacklineři Dan Menšík a Lukáš Černý z Equilibrium Slacklines, kteří vám ukážou, jak na to. Chůze po slackline, tedy 25 mm širokém popruhu, vám pomůže rozvinout smysl pro rovnováhu, ukáže relativně nový a snadno dostupný sport a vytáhne vás alespoň trochu do přírody. Navíc můžete potkat spoustu lidí s podobnými zájmy, a to se vždy hodí.

Kurz probíhá 19. července od 17 do 21 hodin před restaurací Na Baště na Letné. To ale neznamená, že tam musíte být celou dobu – přijít i odejít můžete kdykoli. Vlastní vybavení žádné nepotřebujete, doporučujeme volné sportovní oblečení. Ani přihlášení předem na ka****@po****.cz není nutné, jen nám pomáhá mít přehled o tom, kolik lidí se asi sejde. Celá akce je pro vás díky společnosti adidas samozřejmě zadarmo.

Další kurzy

Pro nabídku dalších kurzů nebo jiných termínů sledujte www.pohora.cz/outdoor-praha.

adidas

Equilibrium slacklines

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: