Poznáváte známou horu? Soutěžte na Pohora.cz

Poznáváte známou horu? Soutěžte na Pohora.cz

Ptali jsme se na jméno známé hory na fotografii. Zajímá vás, kdo vyhrál horolezeckou knížku nebo naši speciální cenu – švýcarské hodinky Hanowa od swisshodinky.cz? Odpověď na soutěžní otázku i jména výherců nalezenete v článku.

Vyhodnocení

Tentokrát se sešla pestrá sbírka různých odpovědí se jmény hor z celého světa. Správných ale byla většina. Dvojvrchol na fotografiích se jmenuje Ušba a naleznete ho na gruzínsko-ruské hranici na Kavkaze. Uznával jsem samozřejmě i anglickou variantu Ushba, ruskou Ушба nebo gruzínskou უშბა. Vyšší (severní, na úvodní fotce vpravo) z vrcholů je vysoký 4710 m, jižní je jen o 20 metrů nižší.

Teď k výhercům: ze správných odpovědí jsem vylosoval Kláru Jakešovou. Té tedy gratuluji a napíšu jí email ohledně výběru a převzetí výhry.

Další cena – hodinky Swiss Military Hanowa od Swisshodinky.cz. Tuto cenu jsme vylosovali ze všech dnešních soutěžících a ze všech soutěžících ze soutěže na našem stánku na výstavě For Outdoor. Výherkyní hodinek se stává  Gabriela Olivová. Takže i Gabriele gratulujeme k novým hodinkám a napíšeme email ohledně předání ceny.

Jak jsme se ptali?

Ne, opravdu to nejsou Trosky v zimě Usmívající se, byť dvojvrchol je to podobný. Přestože věřím, že už fotka v úvodu článku dostatečně výmluvná, tak přidávám pár dalších. Hora na fotografii je považována za jednu z nejhezčích hor dané části světa a zvláště pro horolezce je velmi zajímavou a relativně náročnou výzvou. Takže jakže se ten kopec jmenuje?

Pokud již víte, tak mi do pátku 13. dubna napište na mail vo***@po****.cz, do předmětu, prosím, napiště „Soutěž“ a usměje-li se na vás štestí, budete si moci vybrat ze seznamu cen níže.

Co můžete vyhrát? Přece to, co si sami vyberete! Anebo taky švýcarské hodinky.

Výherců bude tentokrát více. Krom běžných cen z výběru níže zamícháme i všechny správné odpovědi z této soutěže do jednoho osudí se všemi správnými odpověděmi ze soutěže, kterou web Pohora.cz pořádal na výstavě For Outdoor a vítěz(ka) získá švýcarské hodinky Swiss Military Hanowa od Swisshodinky.cz. A – ano, pokud jste se zúčastili soutěže na výstavě a ještě mi napíšete soutěžní email se jménem hory, máte dvojnásobnou šanci hodinky vyhrát!

Krom toho ze správný odpovědí této soutěže vybereme výherce ceny dle vlastního výběru: zaprvé jsou k dispozici ceny z obchodu s horolezeckými a cestovatelskými knihami a průvodci knihynahory.cz, nabídnout mohu třeba:

  • Heinrich Harrer – Bílý pavouk
  • Kompass – Velký turistický atlast – Tyrolsko
  • Miroslav Šmíd – Cesty a návraty

Zadruhé si můžete vybrat cokoli z cen pro výherce soutěží na HedvábnéStezce.cz, aktuálně jsou k dispozici tyto ceny:

  • cestopis Rybí muž – Jota
  • Španělská slovíčka a fráze – CPress
  • Pravé jemenské kadidlo
  • cestopis Austrálie: Do duše kontinentu (Vlastimil Tichý)
  • VIP vstupenka na Festival časopisu Lidé a země

Tento seznam je jen orientační a bohužel nemůžu garantovat dostupnost všech těchto cen v době konce soutěže, naopak je i možné, že nějaká cena přibude.

Výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: