Poslední šance: Rock Point rozdává granty i pro rok 2014!

Poslední šance: Rock Point rozdává granty i pro rok 2014!

Uzávěrka přihlášek je právě dnes. Plánujete pro rok 2014 nějaký zajímavý outdoorový projekt a myslíte, že by si zasloužil pozornost a třeba i materiální podporu? Potom se zkuste přihlásit do druhého ročníku grantového programu firmy Rock Point!

A víte co? Ani si nemusíte myslet, že by si váš projekt zasloužil pozornost a materiální podporu, stačí, když si to budou myslet ostatní. Narážím na to, že přihlásit se do soutěže o grant je zdarma, tak proč to nezkusit?

Jaké jsou podmínky?

– Projekt musí být především outdoorově laděný.

– Jako první věc musíte odeslat vyplněnou přihlášku s podrobným popisem vašeho projektu a její následné zaslání na mail sp********@ro*******.cz. Snažte se v ní být opravdu detailní až puntičkářští, protože lidé, kterým projekt zasíláte, o něm neví vůbec nic.

– Nezapomeňte připsat důvody, proč byste měli grant získat právě vy, své dřívější výpravy a formu jakou chcete projekt propagovat a prezentovat (přednášky, videa, fotografie, články do časopisů, on-line media atd.)

– O přidělení a výši materiálního grantu bude rozhodovat komise složená ze zaměstnanců společnosti Rock Point a časopisu Everest (Jan Krabec, Petr Liška, David Moravec, Jakub Cejpek).

Pamatujte, že datum uzávěrky pro přihlašování se do grantového programu je 23. prosince 2013.

Pro další informace mrkněte na stránky samotného Rock Pointu, kde stáhnete také vzor přihlášky ve wordu.

V loňském roce získaly granty tyto projekty:

– Seriál lezeckých závodů pro děti a mládež – Překližka cup 2013

– Horolezecká expedice na nejvyšší horu Afghánistánu Noshaq

– Projekt českého skialpového střediska – Skialp nad Hrobem

Pokud vám můžu jako úspěšný hlásící se o grant pro rok 2013 (Expedice na afghánský Noshaq) poradit, tak se zaměřte především na unikátnost vašeho projektu. Nejde o výškové metry, věhlasnost destinace a podobné věci. Jak píše na svých stránkách Rock Point: „Důležitá je správná myšlenka, originální nápad, neotřelé pojetí, touha zkusit a poznat něco nového“.

Expedice Noshaq 2013 - C2

Svůj projekt si opravdu dobře promyslete a popište ho, jak nejlépe to půjde. Pamatujte, že po zaslání přihlášky budou k ústnímu pohovoru před komisi pozváni jen někteří.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: