Popadněte kolo a „upalujte“ do Velkých Karlovic! + VIDEO

Popadněte kolo a „upalujte“ do Velkých Karlovic! + VIDEO

Tedy pokud vás baví trail, pumptrack či ježdění horským terénem v přítomnosti Beskydské přírody.

Příští týden v sobotu (23.6.) se otevírá Bike park Kyčerka. Na úpravách se podílí také Kanaďan Eric Bourgon, který stojí za traily1 třeba ve Francii či Itálii. Už to slibuje parádní jízdu a zážitek.

Tratě povedou jak lesem, tak po sjezdovce. Chybět nebude ani mnoho dřevěných překážek, klopěnek a dalších zábavních prvků, abyste si jízdu co nejvíce užili. Tratě budou rozděleny do několika obtížností tak, aby si na své přišli bikeři všech výkonnostních úrovní.

Pokud nemáte odpovídající výbavu, nebo si chcete vyzkoušet „celopéra“, tak je k dispozici půjčovna, pokud vám nevadí utratit nějakou tu stovku navíc (viz ceník půjčovny).

Pro lepší orientaci se podívejte na mapu tratí, které jsou pro vás v bike parku Kyčerka k dispozici.

Oficiální otevření

Jak už jsem se zmínil, park bude oficiálně otevřen 23.6. V tento den pro vás už bude k dispozici každý metr čtvereční tohoto „dětského hřiště“ pro bikery.

Pokud vás jízda na dvou kolech přestane bavit, tak i v tomto případě je nachystáno řešení. Hned vedle parku je slackline či trampolína.

Pro více informací neváhejte navštívit a sledovat stránky parku a facebook. Provozovatelé tam nabízejí zajímavé kurzy (instruktor a průvodce MTB), organizované zájezdy, možnost práce a aktualizace o stavu trati.

Teď už se koukněte na video z pumptracku2

S využitím kycerka-bikepark.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: