HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Pojeďte si zalyžovat na olympijských sjezdovkách

Nebaví tě přecpané Alpy? Chceš zažít něco jiného? Poznat jinou kulturu, ochutnat jiné jídlo, zaposlouchat se do jiné hudby??? Vydej se s námi na týden plný lyžování,snowboardingu, sněžnic, freeridu, poznávání jiné kultury a to do Bosny a Hercegoviny.

Na co se těšit?

Kromě lyžařských podmínek jako v Alpách (nově zrekonstruované středisko JAHORINA nabízí  25 km výborně upravených sjezdovek, propojených vleky v n.v. 1400 – 1900m. K dispozici máte 2 zcela nové šestisedačkové lanovky Leitner, 3 dvousedačky a 3 pomy. Můžete se těšit na alpské lyžování a snowboardování na upravených tratích.

Milovníci FREE RIDE jízd v krásné přírodě si zde rovněž přijdou na své.  Přímo u lyžařských svahů na Vás čeká občerstvení a posezení k opalování, u kterých budete obslouženi dokonale připravenými jídly na grilu s velkým výběrem teplých i studených nápojů), dále budou pro zájemce výlety na sněžnicích po okolí, lavinový kurz, prohlídka Sarajeva, společné degustace místních pálenek a ochutnávka nočního života. Po celou dobu bude s námi profesionální průvodce a znalec místní oblasti.

Termín: 24.2.2011 – 4.3.2012

Více informaci na stránkách Hedvabnastezka.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: