Pojeďte si zalyžovat na olympijských sjezdovkách

Pojeďte si zalyžovat na olympijských sjezdovkách

Nebaví tě přecpané Alpy? Chceš zažít něco jiného? Poznat jinou kulturu, ochutnat jiné jídlo, zaposlouchat se do jiné hudby??? Vydej se s námi na týden plný lyžování,snowboardingu, sněžnic, freeridu, poznávání jiné kultury a to do Bosny a Hercegoviny.

Na co se těšit?

Kromě lyžařských podmínek jako v Alpách (nově zrekonstruované středisko JAHORINA nabízí  25 km výborně upravených sjezdovek, propojených vleky v n.v. 1400 – 1900m. K dispozici máte 2 zcela nové šestisedačkové lanovky Leitner, 3 dvousedačky a 3 pomy. Můžete se těšit na alpské lyžování a snowboardování na upravených tratích.

Milovníci FREE RIDE jízd v krásné přírodě si zde rovněž přijdou na své.  Přímo u lyžařských svahů na Vás čeká občerstvení a posezení k opalování, u kterých budete obslouženi dokonale připravenými jídly na grilu s velkým výběrem teplých i studených nápojů), dále budou pro zájemce výlety na sněžnicích po okolí, lavinový kurz, prohlídka Sarajeva, společné degustace místních pálenek a ochutnávka nočního života. Po celou dobu bude s námi profesionální průvodce a znalec místní oblasti.

Termín: 24.2.2011 – 4.3.2012

Více informaci na stránkách Hedvabnastezka.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: