Počasí nám nepřeje: Bouldering i paddleboarding odložen

Počasí nám nepřeje: Bouldering i paddleboarding odložen

AKTUÁLNĚ: Kurzy boulderingu i paddleboardingu 26. června je z důvodu špatného počasí a především množství vody ve Vltavě odložen!

adidas for bouldering

Kurz měl proběhnout již 12. června, vzhledem k situaci na pražských náplavkách by sice nebyly potřeba bouldermatky a bylo by to spíše deep water solo, přesto jsme se rozhodli jít suchou cestou a přesunuli první z kurzů na 26. června, kdy vás na náplavce u Palackého náměstí směrem k Výtoni bude očekávat vedoucí kurzu Karina Bílková, kterou jistě znáte, chodíte-li někdy lézt do smíchovského Lokalbloku. Kurz je pro vás díky podpoře firmy adidas samozřejmě zdarma, přijít můžete kdykoli v průběhu od 17 do 21 hodin. Budeme rádi, když se přihlásíte na ka****@po****.cz, ale přijít můžete i bez ohlášení.

adidas

Lokalblok

adidas for paddleboarding

Vzhledem k vytrvalému dešti a obavě ze zvýšení hladiny Vltavy musíme bohužel odložit kurz paddleboardingu 26. června. O náhradním termínu budem včas informovat!

V současných vedrech může být každý vodní sport opravdovým balzámem na rozpálené tělo. Z počátku se v kleče naučíte paddleboard ovládat, ale velmi rychle zvládnete pod vedením Honzy Rotta, Jakuba Zímy a Patrika Hrdiny základní techniku, jak se na něm snadno a příjemně svést alespoň na klidné vodě. Pojďte si „zasurfovat“ po Vltavě rovněž 26. června od 17 do 20 hodin v Modřanech ve Freestyle parku (u tramvajové (linky 3 a 17) zastávky Belárie)! I zde je kurz zdarma, přijít můžete kdykoli v průběhu a prkna vám zapůjčí Paddleboardshop. Přihlášení je opět dobrovolné, ale snáz nám umožní odhadnout počet potřebných paddleboardů, tedy nám velmi pomůže. Kontaktem pro kurz paddleboardingu je vám Petr Snížek (sn****@po****.cz).

Více informací a další kurzy na www.pohora.cz/outdoor-praha.

adidas

Paddleboardshop

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: