Po zasněžených ulicích New Yorku na snowboardu + VIDEO

Po zasněžených ulicích New Yorku na snowboardu + VIDEO

Ohlédneme se do nedaleké minulosti a pohlédneme na typickou ukázku „adrenalinového recesismu“… Někteří lidé se zkrátka nesmíří s tím, že by se mělo jezdit na lyžích především na horách, slaňovat na skalách nebo jezdi na kajaku výhradně po řece.

(Ne)bezpečný nápad?

Vždy se najdou tací, kterým buď taková činnost zevšední, a tak hledají ozvláštnění, nebo jsou už v srdci „recesisti“ a potřebují ukázat světu svůj ojedinělý nápad na netradiční činnost spojenou s nějakou jinou adrenalinovou záležitostí. Ještě, že tací lidé existují – díky nim je hned veseleji (to opravdu není ironie), když se můžeme podívat, jak kajakář projíždí vodní čističkou nebo se lyžuje na ulici.

A jeden takový „expert“ se našel právě letošní zimu v New Yorku, vzal si snowboard, nechal se vláčet na laně za autem po ulici za plného (omezeného) provozu a užíval si zimních radovánek. Nebezpečné? Možná. Co v adrenalinovém sportu není. Bezohledné? Možná. Pokud ale i ostatní účastníci provozu na chvíli přistoupí na tuto „hru“ v podobném kalamitním počasí, které leze všem na mozek, pobaví se určitě všichni.

Hlavně v klidu, je jasné, že každý extrém škodí a ohrožovat ostatní by se neměli, to neobhajuje nikdo …

Vy to ale doma rozhodně nezkoušejte a názor si udělejte sami, jako recese ale rozhodně skvělé!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: