Planeta Země pohledem astronauta v ISS + VIDEO

Planeta Země pohledem astronauta v ISS + VIDEO

V dnešním příspěvku opustíme veškeré „světské“ adrenalinové záležitosti a vystoupáme nahoru do nekonečného vesmíru na Mezinárodní vesmírnou stanici – ISS. Je se na co těšit!

Nespoutaný kosmos

Ať už jste horolezec, vytrvalostní běžec, kajakář, paraglidista či holdujete kterémukoliv z tisíce a tisíce možných adrenalinových sportů a záležitostí, co nám naše planeta nabízí, vsadím své (dosti prošlapané) boty, že u každého z vás je na první místě v pomyslném žebříčku životních přání napsán let do vesmíru. U mne tomu samozřejmě není jinak..

Málokomu se ale, popravdě, takový sen vyplní (i když, jak se říká: naděje umírá poslední), nejen, že je třeba speciální trénink, ale také pořádný balík peněz, nejste-li z „oboru“ a nežívíte se zrovna náhodou jako kosmonaut. A tak nám, běžným smrtelníkům přikovaným k zemi, kteří se musí spokojit s tím, že na hvězdy vždy budeme koukat maximálně tak ze střechy domu či v lepším případě v tichu hor a přírody, nezbývá, než se těšit z každého obrázku, který autenticky zachycuje nejen vesmír, ale především naší matičku Zemi.

Právě dnes si můžete udělat společně se mnou krátký výlet na vesmírnou stanici ISS, na níž vzniklo dostatek materiálu, který byl záhy sestříhán a zapasován do sebe, aby vytvořil perfektní koláž ukazující krásy, které lze spatřit ze stanice.

Outdoor u nás na webu Pohora.cz nekončí bílými oblaky, jdeme ještě výš! Pojďte s námi!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: