PIEPS – novinky 2013 (PR)

PIEPS – novinky 2013 (PR)

V PIEPSU si moc dobře uvědomujeme, že ani sebelepší lavinové vybavení nenahradí teoretické a praktické znalosti jeho uživatelů, jak s tímto vybavením pracovat. Stejně jako v předchozích letech, PIEPS i v zimní sezóně 2012/2013 nabízí jednodenní kurzy lavinové záchrany ke každému zakoupenému lavinovému vyhledávači PIEPS zdarma.

pr


Kurzy lavinové záchrany zdarma

pr

V PIEPSU si moc dobře uvědomujeme, že ani sebelepší lavinové vybavení nenahradí teoretické a praktické znalosti jeho uživatelů, jak s tímto vybavením pracovat.
Stejně jako v předchozích letech, PIEPS i v zimní sezóně 2012/2013 nabízí jednodenní kurzy lavinové záchrany ke každému zakoupenému lavinovému vyhledávači PIEPS zdarma. Kurzy pod odborným vedením horského vůdce UIAGM, či člena Horské služby ČR, proběhnou v Krkonoších, Jeseníkách a Nízkých Tatrách.
Více informací ke kurzům naleznete zde.

Lavinový vyhledávač PIEPS Vector s integrovanou GPS je zde!

pr

Nejmodernější přístroj na trhu, zástupce nové generace lavinových vyhledávačů PIEPS Vector, je od prosince 2012 k dispozici na pultech obchodů. Ještě větší dosah díky výklopné anténě, integrovaná GPS, Li-Ion baterie, velký grafický displej, permanentní kontrola všech parametrů pomocí 4. antény, připojení k PC pomocí USB kabelu pro snadnou aktualizaci firmware, prostě maximum pro zvýšení bezpečnosti jeho uživatelů.
PIEPS Vector se prodává v těchto obchodech:
Čechy: Namche, Hanibal, Alpsport Florenc, HUDYsport Českomoravská, Rock Point Arkády Pankrác, Rock Point Na Pořící, BikeTunel Praha.
Morava: Rock Point Brno Olympia, Popina Bruntál, Vodahory Vsetín, Alpsport Brno, SP sport Zlín.
Slovensko: HUDYsport Bratislava Miletičova, Pisosport Dolný Kubín, Outventure sport Martin
nebo zde.

Inteligentní lavinová sonda iPROBE One

pr

Zamilovali jste si elektronickou sondu iProbe? PIEPS neusnul na vavřínech a zdokonalil téměř dokonalé! Nová iPROBE One funguje plně automaticky. Nejdříve akusticky indikuje přítomnost zasypaného, a po jeho přesné lokalizaci bezdrátově vypne vysílání jeho PIEPS přístroje, čímž usnadní další postup záchranných prací. Inteligentní elektronická sonda PIEPS iPROBE One zkracuje čas potřebný k nalezení zasypaného až o třetinu! Každá minuta se počítá!

Nejdostupnější vyhledávač na trhu!! PIEPS Freeride za 2.490,- Kč

V loňském roce ještě nemyslitelná věc, v letošní zimní sezóně skutečnost. Plně digitální, malý a lehký lavinový vyhledávač PIEPS Freeride nyní koupíte za pouhých 2.490,- Kč. Jedná se o plnohodnotný lavinový přístroj s jednou anténou, který je určen především freeriderům pohybujícím se mimo sjezdovky v lyžařských resortech, kde hrozí nebezpeční pádu lavin a terén není zcela bezpečný.
Pieps Freeride

Dbejte prosím všech zásad bezpečného pohybu mimo vyznačené sjezdové tratě. Přejeme vám zimu plnou hlubokého prašanu, krásné zážitky v horách a především šťastné návraty domů!

TotalOutdoor s.r.o., výhradní distributor PIEPS pro Českou republiku a Slovensko

© Svět outdooru, prosinec 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: