PeakPerformance přichází do České republiky!

PeakPerformance přichází do České republiky!

Nově na český trh zavítala skandinávská sportovní značka PeakPerformance. Na konci léta otevřela své první pražské prodejny v obchodních centrech Zličín a Chodov.

Henrik Windstedt, Robban Olsson, Stina Jakobssonová a spol., to je lyžařský tým Peak Performance. Všichni jsou špičkovými lyžaři, které spojuje nadšení pro sport, ale také respekt k přírodě. Letos na podzim značka představila svůj nový freeski film Let’s go get small, ketré se zatím setkalo s velkým ohlasem. Pokud tedy patříte mezi milovníky zimních sportů, neměla by vám jejich kolekce uniknout.

Aktivní kolekce je srdcem i duší značky. Už přes 25 let vyrábí tato švédská značka technicky vyspělé, inovativní oblečení pro aktivní životní styl s jediným cílem – aby naše výrobky svým nositelům umožňovaly dostat se dál a žít dobrodružněji. Ať už se rozhodnou zdolat ten nejvyšší vrchol, či si jít po práci jen zaběhat. V nabídce najdete například produkty s revoluční tepelnou nano izolační vrstvu AERO Therm či s nepromokavým peřím QuixDown.

Značka dále vyrábí oblečení pro tyto sporty:

  • Lyžování
  • Outdoor a hiking
  • Golf
  • Běh, kolo, training a fitness

Pojďte teď společně nahlídnout do historie značky a zkusme zjistit, kde se vlastně vzalo heslo charakterizující značku od samotného počátku až doposud. To heslo zní až podezřele jednoduše: Lyžaři lyžařům.

Trocha historie

V roce 1986 se tři nadšení lyžaři rozhodli opustit svá dosavadní zaměstnání a ve švédském středisku Åre si založili vlastní firmu. Od samého počátku se veškeré jejich úsilí zaměřilo na výrobu sportovního oblečení z vysoce funkčních inovativních materiálů. Tvoří vždy s důrazem na kvalitu, s přírodou jako hlavním zdrojem inspirace. Jejich cílem je dělat výrobky, které se jim líbí, chtějí je sami nosit a především se na ně mohou spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách. Asi proto se značka PeakPerformance stala nejznámější skandinávskou sportovní značkou a získala si také oprávněné své místo i ve světě.

V roce 1986 jsme započali něco nového a od začátku to skutečně bylo dobrodružství. Dobrodružství – to je hlavně a především stav mysli. Dobrodružství prostě máme v povaze a stále vyhledáváme příležitost, jak zažít něco nového a vzrušujícího. Právě to nám umožňuje inspirovat lidi k tomu, aby se řídili hlasem svého srdce a věnovali se tomu, co je jim blízké; aby v sobě probudili své dobrodružné já. Inspirujeme lidi k tomu, aby si svůj život užili, a podporujeme je ve všech rozhodnutích, která jim umožní dostat se někam dál. Dál v seberealizaci nebo dál ve světě. Neexistuje nic hezčího než bílý svah, lyže na nohou a volnost, kterou v tu chvíli máme.

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Přidám jen tip, že outlet na PeakPerformance je v Metzingenu a co jsem viděl, tak zboží mají víc než v pražských obchodech.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: