Parádní rafting v Grand Canyonu! + VIDEO

Parádní rafting v Grand Canyonu! + VIDEO

Doufám, že dnešním příspěvkem potěším všechny, kteří mají rádi divokou vodu a hlavně rafting. Zařádíme si totiž společně v bájném Grand Canyonu!

Čokoládová řeka

Myslím, že podobnou „vodu“ má rád každý správný vodák – divoká, široká a zdánlivě nezkrotná řeka nabízí nejlepší příležitost pro rafting, nabytí zkušeností a zejména pro adrenlinové dovádění. Parta amerických nadšenců se vydala na dno Grand Canyonu, kde proudí vyhlášená řeka Colorado, jež měla právě podobnou charakteristiku!

Mohutné vlny hnědého Colorada připomínající čokoládové mléko pohostily partu raftařů královsky, občas někdo vypadl z raftu ven, jiný si to zase užíval dosyta ze svého místa zcela neohroženě a zkušeně. O tom to ale není – jde o zážitek! Podívat se na samotné dno Velkého kaňonu je sen nejen pro „obyčejné“ cestovatele, zapřísáhlé turisty nebo i vodáky (mnozí, co by chtěli, se tam nemůžou (oficiálně) podívat kvůli rezervačnímu systému národního parku, jenž bývá beznadějně dopředu zaplněn..). My tam sice nyní být také nemůžeme, ale díky moderním technologiím si můžeme užít z první ruky jízdu na raftu na rozbouřené řece v tomto legendami opředeném místě!

Užijte si povedené video a ahój!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: