Outdoorový film Claim Freedom aneb jak adidas plní sny

Outdoorový film Claim Freedom aneb jak adidas plní sny

Měsíce příprav, trvdá práce a absolutní odhodlání sedmi outdoorových nadšenců vedly ke vzniku filmu Claim Freedom, ve kterém jsou zdokumentovány příběhy výherců stejnojmenného projektu.

Minulý rok jsme na našem webu psali o možnosti zapojit se do projektu Claim Freedom – projektu firmy adidas, která se rozhodla pomoci realizovat ambiciózní outdoorové projekty. Každý outdoorový nadšenec se mohl do souteže přihlásit se svým vysněným plánem. Nakonec bylo vybrálo sedm nejzajímavějších a nejoriginálnějších projektů, které firma adidas podpořila.

Jaké projekty byly realizovány?

Zatímco se Gareth Leah z Velké Británie snaží vylézt stěnu Pico Cão Grande v São Tomé a Príncipe, německý kajakář Adrian Mattern sjíždí divoké řeky na severozápadě USA. Liu Jia z Číny se vydává prozkoumat druhou nejhlubší propast na světě a Rusové Wang Zhang Keng a Vadim Timonov míří na zamrzlé jezero Bajkal, aby si zaboulderovali na přilehkých skalách.

Podívejte se na krátký trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=rdejrApmxX0

Zajímá vás, jak tyto projekty dopadly? Podívejte se na celý film online přímo na stránkách YouTube.

Film bude také k vidění v průběhu října a listopadu na různých místech ve světě. Nejblíže to máme do Innsbrucku, kde se bude film promítat v rámci  „adidas Outdoor event„, dne 29.10.2016. Dále ho můžete zhlédnout v Moskvě, St. Petersburgu a dalších městech. Jejich seznam najdete přímo na stránkách Claim Freedom.

Máte také svůj vysněný projekt? Kam byste vyrazili vy, kdybyste vyhráli?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: