Outdoorové novinky z veletrhu ispo winter 06

Outdoorové novinky z veletrhu ispo winter 06

Veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ispo winter 06 se ve dnech 29. 1 – 1. 2. 2006 ukázal na mnichovském výstavišti v dobrém světle. Pořadatelé zaznamenali rekordní návštěvu více než 60 000 odborných návštěvníků a také rekord v počtu vystavovatelů byl překonán. Také zde bylo představeno mnoho novinek a trendů které vám přinášíme …

  • trend směřující k maximální bezpečnosti na horách (vybavení, technika).
  • pokračující trend softshellového oblečení. Softshelly se zdokonalují,používají se nové „inteligentní“ materiály a technologie.
  • stále větší prosazování se vlny (merino) a peří. Nástup vlny je vůbecvelmi znatelný za poslední rok. Nejčastěji se používá u spodních vrstevoblečení zásadně v kombinaci s některým z umělých vláken.
  • jasné barvy a střihy zdůrazňující postavu, oblečení přizpůsobující sepostavě
  • kombinování více materiálů na jednom kuse oblečení. Střihové segmentypodporující funkční potřeby jednotlivých částí těla (kombinace nepropro,strečových a maximálně prodyšných částí).
  • výrobci začínají nabízet čistě pánské a dámské provedení batohů.

Sponzorované odkazy

Schoeller Switzerland – web v češtině
Informace o funkčních textilních materiálech a technologiích této značky, linky na české zpracovatele …

Zkušenosti čtenářů

Rujir

Diky za super clanocek. Len ten koniec s iPod prislusenstvom ma celkom zabil 🙂 Ak stretnem na horach niekoho s iPodom na usiach, tak ho asi hodim do doliny… 😀

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: