Outdoorové kurzy v Praze

Outdoorové kurzy v Praze

  Téměř každou středu od června do září 2013 se můžete zúčastnit zajímavé akce v centru Prahy a vyzkoušet netradiční sport v netradičním prostředí.

adidas for bouldering

Náhradní termín za povodněmi zrušený kurz: 25. září.

Bouldering, neboli lezení bez lana, vyžaduje přeci jenom trochu jiný styl lezení než klasické sportovní lezení na umělé stěně, v Srbsku nebo Adršpachu. Je to tak velmi dostupný sport pro aktivní lidi všech věkových i výkonnostních skupin. Kurzy boulderingu pod vedením Kariny Bílkové a dalších zkušených instruktorů z adidas týmu proběhnou na vltavské náplavce u Palackého náměstí 26. června, 10. července, 7. srpna a 4. a 25. září od 17 do 21 hodin.

Na akci není nutné přijít přesně v 17 hodin, můžete dorazit kdykoliv během večera. Bouldermatky máme na místě, ale lezečky si vemte vlastní.

Ve spolupráci s lezeckou stěnou: Lokalblok

adidas for slackline

POZOR PŘESUN: kurzy slackline se uskuteční před restaurací Na Baště na Letné (nikoli ve Stromovce, jak bylo dříve plánováno).

Slackline není úplně provazochodectví, jelikož máte pod nohama plochý, 25 mm široký popruh, ale stejně tak rozvíjí smysl pro rovnováhu a držení těla. Přijďte na Letnou, kde vás základům naučí špičkoví čeští slacklineři z adidas týmu Dan Menšík a Lukáš Černý. Slackline jsou vyhrazeny středy 19. června, 24. července, 14. srpna a 11. září od 17 do 21 hodin.

Na akci není nutné přijít přesně v 17 hodin, můžete dorazit kdykoliv během večera.

adidas for paddleboarding

Náhradní termín za povodněmi zrušený: 7. srpna.

Paddleboarding je velmi mladou vodáckou disciplínou, která se mohutně rozvíjí ve světě a pomalu se začíná zabydlovat i u nás. Výhodou paddleboardingu je, že nepotřebujete nic víc než board, pádlo a kraťasy. Balancování na prkně zapojuje všemožné svalové skupiny včetně tzv. „hlubokých svalů“ a tak se jedná o velmi zajímavý druh cvičení, který je navíc spojen s příjemnou projížďkou po vodní ploše. Na Vltavě v různých částech Prahy vás základům paddleboardingu naučí nejlepší čeští jezdci Honza Rott, Jakub Zíma a Patrik Hrdina. Pro paddleboarding jsou vyhrazeny středy 26. června – Freestyle park Modřany, 17. července – Podolí, areál YC CERE (restaurace Podolka), 7. a 21. srpna – oba termíny na Rašínově nábřeží, Výtoň (náplavka) a 18. září – areál USK Praha Troja od 17 do 20 hodin.

Na akci není nutné přijít přesně v 17 hodin, můžete dorazit kdykoliv během večera.

Ve spolupráci s:

Paddleboardshop

Přihlášení na kurzy

Pro účast a další informace ke kurzům boulderingu a slackline pište na ka****@po****.cz, pro kurzy paddleboardingu pište na sn****@po****.cz. Sledovat akce můžete i na Facebooku.

Přihlášení předem není nutné, jen nám pomáhá mít přehled o tom, kolik lidí se asi sejde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: