Outdoorové a sportovní vybavení z Norska je nyní v Praze ještě dostupnější

Outdoorové a sportovní vybavení z Norska je nyní v Praze ještě dostupnější

Kvalitního vybavení není nikdy dost a mnohdy je velmi obtížné se napříč výrobci orientovat. Naštěstí je tu Norská móda, prodejce, který vybírá to nejlepší nejen z Norska, ale i z ostatních částí Skandinávie, kde mají kvalitu oblečení otestovanou drsností tamní přírody. V Praze otevřeli novou prodejnu a to ve velkolepém stylu.

Spolehlivé vybavení je jedním z nejpodstatnějších prvků, který nám umožňuje podávat dobré výkony a jež nám umožňuje naplno si užívat našich outdoorových aktivit. Pokud se na něj nemůžeme spolehnout, může nás to stát nervy, zdraví a v extrémních klimatických podmínkách i život. Skandinávské země se musely celou svou existenci potýkat s nezmary počasí a extrémními teplotami. Sáhnout po výrobcích z těchto zemí tudíž nemůže být špatná volba.

Otevření nového obchodu Norská Móda v Praze se odehrálo za přítomnosti outdoorových celebrit a slavnostního přestřižení pásky se účastnila i norská velvyslankyně v ČR – Siri Ellen Sletner. Mezi celebritami nemohl chybět dlouhodobý zákazník a český herec, spisovatel a režisér Jiří Menzel, polárník Vašek Sůra, cestovatel Jarda Šíma a jeden z nejlepších horolezců současnosti Mára Holeček, který s sebou přinesl svoji nejnovější knihu Zápisky Marouška blázna.

V prodejně si přijde na své opravdu každý. V sortimentu naleznete vše, od spodního termoprádla, funkčních triček, svetrů, nepromokavých bund, spacích pytlů až po boty, batohy, vařiče i dehydrované jídlo na expedice. Vše v krásné prostorné a stylové prodejně nedaleko stanice metra B – Českomoravská.

NorskaModa.czNorská Móda dováži celou řadu značek ze Skandinávie. Mezi klasiku už patří vlněné termoprádlo Devold, typické norské svetry Dale of Norway a také kvalitní oblečení i vybavení Bergans of Norway. Speciálně pro ženy prodává norské designové sportovní oblečení Kari Traa. O dalších značkách se můžete dočíst na webu NorskaModa.cz.

Novou prodejnu Norská Móda Praha naleznete na adrese: Kurta Konráda 115/8,
Praha 9 – Libeň, zastávka tramvaje Ocelářská anebo metra B Českomoravská
.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: