Outdoorová ročenka 2011 s překvapením

Outdoorová ročenka 2011 s překvapením

Připravovaná ročenka Malý Průvodce 2011 přichází letos s příjemným a pro své příznivce především přitažlivým překvapením v podobě přirozeně atraktivního tématu „Ženy v outdooru“. Předkládané téma reaguje na zvýšený zájem o outdoorové vybavení určené pro ženy…

Připravovaná ročenka Malý Průvodce 2011 přichází letos s příjemným a pro své příznivce především přitažlivým překvapením v podobě přirozeně atraktivního tématu „Ženy v outdooru“. Po předcházejících ročenkách zaměřených na stany, boty, bundy či kalhoty předkládá redakce téma reagující na celosvětový trend zvýšeného zájmu o outdoorové vybavení určené pro ženy. Ale mužům to rozhodně nemusí být líto, předpokládáme s pravděpodobností hraničící s jistotou, že si také přijdou na své. Navíc i pro muže se v ročence najde několik speciálních objevných článků.

© Svět outdooru, 1. dubna 2011, text redakce

Zkušenosti čtenářů

holgerus

Zdravím,

přemýšleli jste o tom, zda je tento způsob propagace prostřednictvím spoře oblečených slečen společensky únosný? Jsme skutečně civilizačně už na Balkáně? zvláště fotografie se sítí je velmi nevkusná, tak do Playboye ale nikoliv sem. Dávám palec dolů.

P. April

Skvělá zpráva, na takovou ročenku jsem se vždy těšíl, že s ní obdaruji několik svých důverných přítulkyň. Prosím tedy sdělte mi, jak si objednat 25 až 30 kusů, co nejdříve. Ony si to určitě vzájemně nebudou chtít půjčovat ;-))

Roman

Vidím, že mi ve vybavení leccos uteklo. Osobně bych měl velký zájem o kontakt na Ing. Šmírka, jak je možné ho získat?

MaybeVin

Tady někomu asi uniklo, že je 1.4. (APRÍL) 😉

alpenstock

Rád bych se zúčastnil testování vybraných exemplářů, kde se mohu přihlásit?!?

izi

To – holgerus

Seš vobyčejnej suchar vole.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: