Outdoorová prodejna Namche opět v Praze

Outdoorová prodejna Namche opět v Praze

Obchod s outdoorovým a skialpovým vybavením Namche vítá zákazníky na nové adrese v OC Hloubětín (Poděbradská 489/116, Praha 14). Každá z účtenek z obchodu tě zařadí do slosování o lavinový nebo skiapový kurz v Krkonoších a další hodnotné ceny.

20 let zkušeností

Značka Namche – Outdoor, Travel & Climbing Center sdružuje oudoorový obchod, půjčovnu outdoorového a skialpového vybavení, horolezecký oddíl a cestovní kancelář. Firma Namche pojmenovaná po známé šerpské vesnici v Nepálu už víc než 20 let poskytuje horalům vše potřebné, co souvisí s aktivitami v horách, ať už se jedná o vybavení, servis nebo radu.

Výhodou nové prodejny je dobrá dostupnost metrem, tramvají i autobusem (stanice metra a zastávka Hloubětín) i možnost parkování.  Více na www.namche.cz

Nová prodejna Namche v OC Hloubětín v Praze
Nová prodejna Namche v OC Hloubětín v Praze

Velká podzimní soutěž                      

Všechny účtenky od otevření prodejny, tj. 14. září 2020, až do středy 23. prosince 2020 jsou slosovatelné. Hlavní cenou je skialpový nebo lavinový kurz (dle vlastní volby) na Medvědí boudě v Krkonoších s CK Namche. Dál můžete vyhrát slevové a dárkové poukázky v různých hodnotách, trekové hole, lezecký sedák, funkční prádlo, skialpinistické lyže a spoustu dalších zajímavých a hodnotných cen.

A jak soutěžit? Kopii účtenky spolu se svým kontaktem je možné vhodit do osudí na prodejně. Každý týden proběhne slosování o jednu z hodnotných cen. Účtenky, které nebudou vylosovány, automaticky postupují do dalšího týdne.

Startovací otvírací doba:

  • Pondělí 9:00 – 17:00
  • Úterý 9:00 – 17:00
  • Středa 9:00 – 17:00
  • Čtvrtek 12:00 – 20:00
  • Pátek 9:00 – 17:00
  • Sobota, neděle – zavřeno

Co je Namche?

Namche Stores s.r.o. – prodejna vybavení do přírody, na cesty, pro lezení i horolezectví a samozřejmě pro skialpinismus. Kompletní skialpinistický servis. V půjčovně vás vybaví na letní i zimní aktivity.

HO Namche, z.s.- horolezecký oddíl s lezeckou školou, která pořádá pravidelné tréninky na stěně, kurzy na skalách, výlety pro děti i letní dětské tábory. A to vše pro děti i dospělé. 

CK Namche – koncesovaná cestovní kancelář, kde vás naučí bezpečnému provozování letních i zimních horských sportů a umožní užívat si túry a výlety pod vedením zkušených horských vůdců.

Více na www.namche.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: