OutDoor – zajímavosti a novinky na příští sezónu

OutDoor – zajímavosti a novinky na příští sezónu

Předkládáme vám slíbený článek pojednávající detailněji o zajímavostech a novinkách, na které narazila redakce Světa outdooru, na letošním ročníku veletrhu OutDoor v německém Friedrichshafenu. Zvláštní pozornost jsme věnovali českým firmám, které byly na veletrhu zastoupeny a to zejména s ohledem na budoucí dostupnost předváděných výrobků na českém trhu …

Zkušenosti čtenářů

Borivoj Tomis

Totiž už 20 rokov nenosíme stan,ale iba tropiko zo starého Á-čka od Beskydsportu.Keď je velmi teplo a čakáme max.rosu,staviame ho na vysokých tyčkách a tak okraje sú aj 40 cm nad zemou.Ak je veterno,alebo sa chystá na dážď,staviame ho nízko a okraje sú až na zemi.Bežne stačí pre tri osoby.Zažili sme v ňom aj snehovú búrku,ale sneh len preletel vnútrajškom a neusadzoval sa vnútri.Laminát na tropiku stále drží a je neporušený,i keď niekedy slúži ako podložka na zem v seníkoch či iných búdach.Celé tropiko váži cca 1 kg a je dobre skladné.Oproti tomu ,čo je na vašom obrázku,samozrejme nemáme na ňom čelné steny,ale o to viac tropikovzdoruje vetru.

obchodnik

Nevim, proc v clanku narazite na fakt, ze nebyl zajem o dopravu nabizenou firmou Warmpeace. Co se treba zamyslet nad tim, ze obchodnici v dobe kdy veletrh probihal maji stale hlavni sezonu o ktere plati, pokud delaji pouze outdoor, ze nejvetsi trzby jsou v lete? Jasne ze by nas novinky zajimaly, ale firmy, ktere se tam predvadeji, zajimaji zase nase penize, a ty se vydelavaji zejmena v lete…O datumu poradani Mnichovskeho veletrhu nemluve ..
Stacilo se na to zeptat par obchodniku, pane Machacek, a ne rovnou psat ze kdyz jsme nejeli s warmpeacem (napad skvely, to uznavam), tak ze jsme barbari.

Petr Macháček

Diky za komentar. Jen vice takovych komentaru! Vite, ja jsem se v zadnem pripade nestavel na stranu firmy Warmpeace, spise jsem prostrednictvim zminene casti clanku tlumocil jeden z nahledu na tuto vec, ci spise snazil se najit odpoved a to na vsech stranach. Proto ten otaznik na konci a take trochu „rypavy“ podton, ktery mel vybudit diskusi. Proto Vam take dekuji za Vas nazor. Zda se, jako jeden z mala (zatim). Vite, ptate se proc jsem se nezeptal par obchodniku, ale to my delame vcelku pravidelne pomoci naseho emailoveho Obchodniho servisu. Ovsem reakce jsou casto vlazne a je jich opravdu poskrovnu. Potom nezbyva nez obcas diskusi umele vybudit, treba nejakym malym postouchnutim. Takze to neni take tak snadne. Kazdopadne pokud clanek ctou i dalsi obchodnici, tak zde maji prostor na vyjadreni sveho nazoru a nemusi jit jen o nazor anonymni 🙂

pavel

jsem na tom stejně, naposled před týdnem Fagaraš a v březnu vandr Vysočinou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: