Outdoor na veletrhu ispo léto 06

Outdoor na veletrhu ispo léto 06

Ve dnech 16. – 18.7. proběhl na výstavišti v Mnichově další ročník Mezinárodního veletrhu sportovního zboží, sportovní módy a obuvi ispo léto 06. Které z vystavovaných novinek a pořádaných akcí nás zaujaly, najdete v naší reportáži.

Trendy

Podpora mladých společností a inovací

Co nás zaujalo

Zkušenosti čtenářů

Borek

ako kráčam prírodou na hlave okuliare,kde sa mi premieta celá trasa a integrovaná GPS-ka ma stále navádza na smer.Druhý okuliar mi zároveň vyhodnocuje výškový rozdiel na trase a štatisticky vyhodnocuje môj tlak,počet tepov a výkon plúc v uvedených závislostiach.Celé mi to napája nová bunda pozostávajúca zo solárnych panelov ktorá zároveň otvára a zatvára vetracie otvory v závislosti na vnútornej vlhkosti, a v prípade nutnosti spúšťa miniventilátory v podpaží.V lavom uchu mám slúchadlo od telefonu v pravom mi hraje prehrávač staré trampské pesničky.Snád si nemyslíte,že by som počúval nejaký hip-hop. Čo som mastňák ???Celé ma to vyšlo len na nejakých 280 000.-, ale keď ja mám tú prírodu tak rád.

Alpenstock

A ještě k tomu mám super boty, které mně samy nesou, mají mikroklimatizaci s vůní borovic na skále, takže když se vyzuju v horské restauraci, tak se na mně vrhají mladá děvčátka! To by teda mohly, mně už je je nějaký pátek… Ale kde zůstávají ty zážitky s vlkem na zadku a v podpaždí, puchýře na nohou, několik dní promočené oblečení, hlad a žízeň, tedy stavy bez kterých si nedovedu představit pobyt v přírodě?!?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: