OUTDOOR EXPO Praha (PR)

OUTDOOR EXPO Praha (PR)

Srdečně zveme čtenáře Světa outdooru k účasti na prvním ročníku výstavy OUTDOOR EXPO, která se bude konat ve dnech 12. – 14. 3. 2010 v Praze – PVA Letňany. Návštěvníci veletrhu, kteří budou cestovat MHD, mohou využít nově otevřenou stanici metra C – Letňany, která je umístěna v bezprostřední blízkosti areálu PVA.

Srdečně zveme čtenáře Světa outdooru k účasti na prvním ročníku výstavy OUTDOOR EXPO, která se bude konat ve dnech 12. – 14. 3. 2010 v Praze – PVA Letňany.

Výstava vznikla rozdělením tradičního mezinárodního veletrhu SPORT PRAGUE na několik oborově ucelenějších výstav, ktré se v letňanském veletržním areálu konají souběžně. OUTDOOR EXPO se tak stává součástí souběhu výstav LODĚ & KARAVANY, PETRŮV ZDAR, CYKLO SHOW a ČTYŘKOLKY EXPO.

Výstava bude pro veřejnost otevřena od pátku 12. března do neděle 14. března každý den od 10:00 do 18:00, poslední den veletrhu v neděli jen do 16:00.

Návštěvníci veletrhu, kteří budou cestovat MHD, mohou využít nově otevřenou stanici metra C – Letňany, která je umístěna v bezprostřední blízkosti areálu PVA.

Návštěvníci, kteří volí cestu automobilem, mají několik možností. Mohou přijet po pražském okruhu (po E55) směr Teplice, nebo přes centrum – Holešovice – Prosek – Letňany. PVA Letňany disponuje velkokapacitním parkovištěm vedle výstavních hal.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: