Oudoorový pohled na Sport Prague 2007

Oudoorový pohled na Sport Prague 2007

První veletrh domácí outdoorové sezony 2007 ukázal řadu zajímavých novinek. Vybrali jsme pro vás ty zajímavé a podnětné, které se podařilo našim spolupracovníkům objevit. Projděme společně výstavní haly ještě jednou a podívejme se, co nás z nabídky vystavovatelů zaujalo.

Úvodní veletrh české outodoorové sezony 2007 je za námi. Jaké novinky a trendy Sport Prague 2007 přinesl? Projděme společně výstavní haly ještě jednou a podívejme se, co nás zaujalo a co jsme vybrali z nabídky vystavovatelů. Protože Sport Prague se konal krátce po významném veletrhu ispo Winter 2007, zveřejňujeme současně také informace o české účasti v Mnichově a některé informace o českých účastnících najdete ve zmíněném článku, protože zásadní novinky se z pochopitelných důvodů v tak krátkém časovém odstupu příliš lišit nemohly.

Zkušenosti čtenářů

maraM

Dost dobrý článek! Ty představené výrobky v článku měli tedy vidět obchodníci (sezona 2008) a nebo zákazníci (sezona 2007)? Zejména o Tilak by mi šlo….Neviděl jsem ten nový Pumori už někde? :-)) Ale jak se dá batoh vymyslet jinak, že….

Petr Macháček

Veletrh byl primárně kontraktační pro obchodníky. Výrobci a dovozci představovali obchodníkům nové kolekce a výrobky nejdříve pro podzim/zimu 2007, spíše však pro rok 2008. Hodně zástupců firem však slibovalo vybraný sortiment v obchodech ještě letos před létem. K nim patří i dotazovaný Tilak. Nový Pumori ještě pokud vím k vidění nikde nebyl. Bude to dejavu přesně v duchu vaší poslední věty 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: